Kategorie

Heidi Klum Halloween

Creepy Halloween w wydaniu gwiazd

W Stanach to święto obchodzi się bardzo hucznie. Najważniejsza jest dobra zabawa w gronie znajomych i oczywiście oryginalne przebranie. Celebryci co rok konkurują ze sobą na najlepszy kostium. Sprawdź, które robią to najlepiej i zaplanuj swój niepowtarzalny look jak na halloween gwiazd!

Od królewny śnieżki po ogra, superbohatera czy szkieletora, unikalny kostium na halloween to dla celebrytów najważniejsza kwestia do zaplanowania. Niektórzy przygotowują się na miesiące przed, aby finalny efekt powalił wszystkich z nóg. Jesteśmy ciekawi, który kostium was zaskoczył.

 

Królowa Halloween

Królową halloween  gwiazd już od lat nazywa się supermodelkę Heidi Klum. Niemiecka piękność, dla której halloween to ulubione święto, od 2000 roku urządza wielkie imprezy, na które zapraszana jest sama śmietanka. Heidi słynie ze swoich oryginalnych kostiumów,  przebierała się m.in. za siebie w wieku 95 lat, przerażającego boga Shivę, człowieka bez skóry, czy wielkiego motyla.

 

W tym roku modelka uchyliła rąbka tajemnicy na swoim instagramie, wrzucając filmiki i zdjęcia, na których widać, jak ekipa obkleja ciało i głowę Heidi grubą warstwą masy, przypominającą gips. Dostrzegliśmy na głowie długi róg, jak myślicie co z tego wyjdzie?

Slime me up @prorenfx ? #heidihalloween #heidiklumhalloween

A video posted by Heidi Klum (@heidiklum) on Oct 2, 2015 at 1:46pm PDT

Stworzenie wymyślnego, halloweenowego kostiumu od podstaw wymaga na pewno sporo pracy. Nie oznacza to jednak, że nie możemy w łatwy sposób przeobrazić się w dowolną postać. Wystarczy odrobina wyobraźni i inspiracje od naszych stylistek! Wybraliśmy trzy najlepsze stylizacje, które pomogą wam w wybraniu przebrania na tę upiorną noc!

Propozycja stylizacji

 

Fot.: instagram

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!