Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Czy jesteśmy gotowi na kolejne Kardashianki?
Kardashian

Czy jesteśmy gotowi na kolejne Kardashianki?

Jeśli uważasz, że nie wiesz kim są siostry Kardashian, to prawdopodobnie kłamiesz. Ten najsławniejszy klan opanował show-biznes, do tego stopnia, że trudno przeżyć dzień bez jednej informacji o którejś ze sławnych sióstr. Ich popularność stała się tak ogromna, że Kardashian/Jenner to już nie tylko nazwiska, ale przynosząca milionowe dochody marka i styl bycia, kopiowany przez dziewczyny na całym świecie! Jak do tego doszło?

Era Kardashianek

Zastanawiałaś się kiedyś nad fenomenem sióstr Kardashian? Talent? Atrakcyjność? Niekoniecznie. Mimo że niezaprzeczalnie są pięknymi kobietami, to potwierdzają jedynie regułę, że pieniądze potrafią zdziałać cuda. W tym przypadku inwestycja w siebie zaowocowała niewyobrażalną popularnością i stała się nieodzownym elementem plastikowych sióstr Kardashian. Jednak przecież nie sam wygląd sprawił, że Kardashianki plasują się na najwyższych pozycjach w rankingu najlepiej zarabiających osób świata. Wszystko zaczęło się od… Kris Jenner – matki sukcesu wszystkich jej biologicznych córek. To właśnie ona stała się osobistą managerką sióstr Kradashian/Jenner. Dzięki medialnemu doświadczeniu i sporej sumie pieniędzy na koncie, Kris zapoczątkowała emisję reality-show „Z kamerą u Kardashianów„, które wpłynęło na ogromny sukces rodziny. Podobno to również ona doradziła swojej córce Kim publikację sex taśmy, zapewniającej jej rozgłos, który przerodził się później na milionową oglądalność programu. Plan Kris Jenner ziścił się, gwarantując rodzinie niewyobrażalne dochody. O ile matczyne instynkty u głowy rodziny klanu Kardashian są dyskusyjne, to trzeba przyznać, że kobieta potrafi prowadzić interesy… Dla każdej ze swoich córek znalazła przestrzeń w show-biznesie, kreując już teraz globalny trend, kopiowany przez kobiety na każdym kontynencie.

Sobowtóry Kim Kardashian i Kylie Jenner

Kobiety chcą wyglądać jak one. Zadbane, perfekcyjnie wymalowane, noszące najdroższe marki. „Kult” Kardashianek rozwinął się do tego stopnia, że dziewczyny decydują się na operacje plastyczne, które mają zbliżyć je do wymarzonego ideału. Trend ten sprawił, że w Internecie możemy znaleźć tysiące dziewczyn wyglądających jak klony sławnych sióstr. Jednymi z nich są Sonia i Fyza Ali, pochodzące z Dubaju. Dziewczyny do złudzenia przypominają Kim Kardashian i Kylie Jenner! Zapewniło im to światowy rozgłos, czyniąc je najsławniejszymi sobowtórami sióstr znanych z reality-show. Oczywiście wraz z popularnością ich profilu na Instagramie, pojawiły się również oferty reklamowe, z których Sonia i Fyza chętnie korzystają. Dziewczyny zapewniają, że ich wygląd jest wynikiem opanowania sztuki makijażu do perfekcji, my jednak bardziej wierzymy w wprawioną rękę chirurga plastycznego. A Wy co o tym myślicie? Napiszcie w komentarzu!

 

Fot.: Instagram, Hollywood Reporter, ONS

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.