Kategorie

  • Allani
  • /
  • W stylu gwiazdy
  • /
  • Czy Św. Mikołaj odwiedził wszystkie dzieci? Sprawdźcie, co dostały pociechy gwiazd!

Czy Św. Mikołaj odwiedził wszystkie dzieci? Sprawdźcie, co dostały pociechy gwiazd!

Jak donosi Instagram, wczoraj Św. Mikołaj odwiedził dzieci znanych gwiazd! 6 grudnia był dla nich z pewnością wyjątkowym dniem. Co latorośle znalazły w tym roku pod poduszką i czy ich rodzice wykazali się dostateczną kreatywnością? Sprawdźcie!

Prezent na mikołajki dla dziecka to dość trudny orzech do zgryzienia. Dzieciaki, szczególnie teraz, doskonale znają się na tym, co w trawie piszczy. Nie dość, że są ciągle atakowane reklamami telewizyjnymi, to jeszcze internet dostarcza dodatkową listę zachcianek, których tak naprawdę maluch nie potrzebuje. Czy gwiazdy w tym roku uległy presji, a przede wszystkim czy Mikołaj był wystarczająco hojny… ?

Katarzyna Zielińska wspiera hobby

Szukając upominku na 6 grudnia, Kasia Zielińska wzięła pod uwagę zainteresowania dziecka i w tym roku postawiła na prezent, który rozwinie potrzeby edukacyjne jej 3-letniego synka Henia. Aktorka na swoich social mediach pochwaliła się zdjęciem małego pianinka! Maluch, który zapewne z zapartym tchem wyczekiwał nadejścia Mikołaja, z pewnością był niezwykle uradowany! Czyżby Kasia Zielińska zapragnęła rozwijać w nim muzyczne hobby?

Prezent dla chłopca na Gwiazdkę:

Paulina Sykut-Jeżyna zaprezentowała pomysłową książeczkę

Mikołajkowy wieczór dla córki Pauliny Sykut-Jeżyny z pewnością był niezapomniany. Mała Róża ma zaledwie rok, dziennikarka musiała zdać się więc na swoją własną intuicję i postawiła na książkę. Jednak to prezent dość nietypowy, bo akurat tej się nie czyta. To interaktywna wersja – można się przy niej bawić, wprowadza mnóstwo śmiechu, a co najważniejsze, zachęca do wspólnej zabawy. Wygląda jak typowo „staromodna” książka w swojej klasycznej formie. Na każdej stronie jest jednak krótka instrukcja postępowania i… mała niespodzianka. To na pewno był strzał w dziesiątkę!


Natalia Siwiec – prezenty dla małej modnisi

Niemal od początku wiadomo było, że mała Mia, córka Natalii Siwiec, będzie najlepiej ubranym dzieckiem w świecie show-biznesu. Choć ma zaledwie parę miesięcy, jej garderoba jest wypełniona ubrankami od najlepszych polskich projektantów. Na swoje pierwsze mikołajki dostała od firm duże paczki przeróżnych słodkich i dziewczęcych ubrań. Córka Natalii Siwiec dostała mnóstwo różnokolorowych czapek, bodziaków, opasek na główkę zdobionych kokardą, a nawet śliczny różowy pled. Jedno jest pewne – mama Mii nie będzie miała problemu z jej ubraniem, ilość czapek z pewnością starczy na każdy dzień tygodnia!

Ubranka dla malucha:

Fot.: Instagram

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.