Kategorie

Zosia Ślotała sukienki dla dzieci

Czy tak powinna wyglądać sukienka dla małej dziewczynki?

Zosia Ślotała zaprojektowała uroczą sukienkę dla małej modnisi, jednak projekt nie spodobał się jej fanom. Zobaczcie, co tak oburzyło Internautów! Czy uważasz, że małe dzieci powinny nosić tak odważne kreacje?

Zosia Ślotała tak została pochłonięta przez macierzyństwo, że aktualnie wszystkie projekty, jakie realizuje, związane są z najmłodszymi. Celebrytka i stylistka założyła nawet własną markę Petite Maison i teraz projektuje słodkie ubranka dla dzieci. Jednak jej ostatnie dzieło wzbudziło sporo kontrowersji – to chyba nie jest to, czego oczekiwała gwiazda.

Walentynkowa sukienka dla dziewczynek

Popularność walentynek z roku na rok wzrasta, dlatego już nie dziwi, że świętem zakochanych stają się nawet zainteresowane dzieci (zresztą, być może pamiętasz z czasów dzieciństwa, jak w szkole organizowane były akcje wręczania sobie walentynkowych kartek). Z tej okazji Zosia Ślotała postanowiła stworzyć coś wyjątkowego! Czerwona dziewczęca sukienka na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym specjalnym – model w kolorze czerwieni jest rozkloszowany i pozbawiony rękawków. Jednak niech to Cię nie zmyli! Z tyłu projektantka umieściła ogromne wycięcie w kształcie serca. Uroczy element wywołał burzę. Fanki marki stwierdziły, że sukienka jest zbyt odważna jak dla małej dziewczynki, która nie może w ten sposób odsłaniać prawie całych pleców. Pojawiły się również sugestie, że wycięcie na plecach powinno być albo mniejsze, albo zasłonięte koronką. A Ty co sądzisz o tej sukience? Faktycznie nie nadaje się dla niewinnej dziewczynki?

Słodkie sukienki dla dziewczynki nie tylko na walentynki

Czerwona sukienka niekoniecznie musi być wybierana akurat na walentynki. Każda dziewczynka będzie wyglądać w tym kolorze świetnie – jaka miła odmiana dla tak powszechnego różu. Dla swojej pociechy wybierz tradycyjne romantyczne rozkloszowane modele. A jeśli z jakiejś okazji pragniesz ze swoją córką prezentować się naprawdę szykownie, wspólnie postawcie na zestawy matchy-matchy. Robi tak coraz więcej matek influencerek, choćby z Instagrama, dlaczego więc miałabyś nie spróbować tego również i Ty? Przekonaj się sama, jak matka i córka w sukienkach w takim samym kolorze mogą się prezentować!

Sukienki dla mamy i córki:

Fot.: Instagram @petitemaison_official, @miss_zi,  Shutterstock

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.