Kategorie

  • Allani
  • /
  • Hity Urodowe
  • /
  • Czy to koniec kultowej gąbeczki do makijażu? Zagraża jej TEN produkt!
nowy hit kosmetyczny

Czy to koniec kultowej gąbeczki do makijażu? Zagraża jej TEN produkt!

Nie wyobrażasz sobie życia bez kultowej gąbeczki do makijażu? Cóż, być może niedługo zastąpi ją nowy innowacyjny produkt, z którego pomocą wykonasz świetlisty make-up. Czy szykuje się rewolucja w dziedzinie akcesoriów kosmetycznych? Sprawdź!

Kiedyś makijaż nakładałaś pędzlem, potem nastała era słynnej już gąbeczki typu Beauty Blender i przeróżnych szczotek, na silikonowej gąbeczce kończąc. Być może niedługo wszystkie te akcesoria odejdą do lamusa, a jeden produkt zastąpi nie tylko przyrząd do nakładania makijażu, ale również kosmetyki typu podkład, rozświetlacz czy róż. Mowa tu o rewolucyjnych… bibułkach do makijażu. Jeśli do tej pory myślałaś, że cieniutkie kawałki papieru mogą tylko służyć do zmatowienia skóry, marka Mai Couture wyprowadzi Cię z tego błędu. Z pomocą ich bibułek szybko nałożysz podkład, rozświetlacz, róż oraz bronzer. Co więcej, kosmetyk dopasujesz do swojej karnacji.

O co chodzi w bibułkach do makijażu?

Bibułki Mai Couture występują w postaci notesiku, z którego można wyrywać pojedyncze karteczki. Każdy arkusz pokryty jest kolorowym kosmetykiem — wystarczy tylko przyłożyć bibułkę do twarzy i… gotowe! Twoja cera równomiernie pokrywa się podkładem czy rozświelaczem. Proste, prawda? Zresztą, spójrz na poniższy filmik. Jeśli tak ma wyglądać sposób wykonywania makijażu w niedalekiej przyszłości, jesteśmy na tak!

Marka Mai Couture została stworzona przez makijażystę Mai Tran. Innowacyjne bibułki mają ułatwić życie każdej kobiecie, która żyje w pośpiechu, ale nadal pragnie wyglądać pięknie i nieskazitelnie przez cały dzień. Notesiki zawierają ok. 50-60 sztuk bibułek, które wystarczą na ok. półtora miesiąca codziennego użytkowania. Występują w kilku odcieniach, dzięki czemu każda kobieta dobierze je do typu swojej urody. Opakowanie kosztuje 12-18 dolarów w zależności od rodzaju kosmetyku i można nabyć je na oficjalnej stronie marki.

Najlepsze kosmetyki do makijażu:

Fot.: Instagram, Shutterstock

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.