Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Czy wnuczka Leszka Millera zagrozi Deynn?
monika miller

Czy wnuczka Leszka Millera zagrozi Deynn?

Jeszcze niedawno anonimowa studentka i pasjonatka tatuaży, dzisiaj wschodząca gwiazda Instagrama! Monika Miller, szturmem zaczyna podbijać wirtualny świat social mediów, stając się kolejną celebrytką z tysiącem lajków pod zdjęciami. Jak zaczęła się jej kariera? Wszystko za sprawą znanego dziadka…

Monika Miller – buntownicza wnuczka Leszka Millera

Miłość dziadków do swoich wnucząt jest nieoceniona! Jak się okazuje może również bardzo pomóc w karierze! Tak się stało w przypadku Moniki Miller, kiedy były premier RP Leszek Miller, opublikował jej zdjęcie na swoim Twitterze. Oryginalny i dość buntowniczy wygląd wnuczki wzbudził sensację mediów, które szybko zrobiły z niej nową celebytkę. Jak się okazało, Monika poczuła się w tym świecie jak ryba w wodzie, a rozpoznawalność jedynie dodała jej skrzydeł!

Z każdym dniem na koncie Moniki Miller zaczęło przybywać zdjęć, które jednych szokowały, innych wprawiały w zachwyt! Trzeba przyznać, że wnuczka byłego premiera daleka jest od grzecznego wizerunku, który mogłoby się wydawać wypada rodzinie znanego polityka. Tatuaże, zdjęcia w negliżu, kąpiele z partnerem w wannie, to tylko niektóre „smaczki” jakie możemy znaleźć na jej Instagramie. Dodatkowo, okazało się, że Monika Miller jest również ogromną fanką siłowni i wyrzeźbionej sylwetki, przez co nieuniknione były jej porównania do wiodącej obecnie prym w social mediach Marity Surmy. Dziewczyny mają ze sobą wiele wspólnego! Hektolitry potu wylanego na siłowni, sportowa sylwetka, spektakularne tatuaże oraz zamiłowanie do zabiegów medycyny estetycznej. Coś czujemy, że Pani Deynn ze strachem przegląda kolejne nowinki o nowej, wschodzącej gwieździe!

Przemiana Moniki Miller

Wnuczka Leszka Millera doskonale wie, jak działać w social mediach! Nie ma lepszego zabiegu, niż pokazanie swoim obserwatorom prawdziwego oblicza oraz ciężkiej walki z własnymi kompleksami, które finalnie zwieńczone zostają spektakularną metamorfozą! Dlatego na Instagramie Moniki Miller znajdziemy fotografie obrazujące przemianę celebrytki. Jesteście pod wrażeniem?

Jak myślicie, czy wnuczka Leszka Millera mocno namiesza w social mediach, czy jest jedynie chwilową gwiazdą, która szybko straci na jasności? Napiszcie nam w komentarzu poniżej.

Ubierz się w stylu Moniki Miller: 

 

Fot.: Instagram

One Comment