Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Czy znasz już córkę Nicole Kidman i Toma Cruise’a?
Bella Kidman Cruise

Czy znasz już córkę Nicole Kidman i Toma Cruise’a?

Bella Kidman Cruise… jeśli to nazwisko nic Ci nie mówi, pora byś nadrobiła zaległości! Córka Toma Cruise’a i Nicole Kidman wkracza do świata mody pewnym krokiem i wygląda na to, że nic jej nie zatrzyma.

Bella Kidman Cruise to nowe nazwisko w świecie mody

Gdy Nicole Kidman i Tom Cruise postanowili w 2001 roku wziąć rozwód, opieka nad dziećmi (Bellą i Connorem) przypadła aktorowi. Choć Kidman wiele razy wyrażała publicznie swoje niezadowolenie z powodu wiary, w jakiej wychowywane są jej dzieci, nie przeszkodziło to im nawiązać bliskiej relacji z ojcem, który niezaprzeczalnie zajmuje bardzo wysoką pozycję w kościele scjentologicznym. Teraz, gdy Bella jest już dorosła, postanowiła wybrać swoją ścieżkę kariery i rozkręcić własny biznes. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że znane nazwiska rodziców mogą jej tylko w tym pomóc.

Ubierz się w podobnym stylu:

Bella Kidman Cruise

BKC (Bella Kidman Cruise), bo tak właśnie nazywa się marka córki aktorów, to brand zajmujący się projektowaniem klasycznych t-shirtów z dość nietypowymi nadrukami. Trzeba przyznać, że kolekcja koszulek nie należy do wyczynów na miarę prawdziwej projektantki, jednak dobry PR i sławne nazwiska rodziców robią swoje. Bez wątpienia dodatkowym atutem t-shirtów jest ich uniwersalność sprawiająca, że można założyć je na bardzo wiele okazji.

T-shirty damskie idealne na co dzień:

Media donoszą również, że Bella Kidman Cruise podobno uczy się stylizacji włosów i makijażu w szkole West London’s Delmar Academy. Wygląda na to, że w tym roku postanowiła spróbować swoich sił także jako projektantka. Czy był to dobry wybór, pozostaje kwestią czasu. Póki co, talent projektantki możesz ocenić po koszulkach. Podobno nadrukowane na nich grafiki są również jej autorstwa.

T-shirty damskie z ciekawym nadrukiem:

Fot. East News, Instagram @views.ng, @bellakidmancruise, @bellakidmancruise

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)