Kategorie

Danuta Stenka – kobieco i z pazurem

Danuta Stenka to gwiazda filmowa i teatralna z dużym dorobkiem artystycznym. Nieczęsto pojawia się w mediach, a szkoda! Fani podziwiają ją za niezwykłe wyczucie gustu i naturalność, o które dzisiaj wcale nie tak łatwo. Gdziekolwiek się pojawi, zawsze zadaje szyku. Zobaczcie jak wygląda teraz!

O Danucie Stence było głośno, gdy zdecydowała się na bardzo ryzykowną metamorfozę, całkowicie ścinając włosy. Takie fryzury to prawdziwa rzadkość wśród kobiet, a jeśli już, tylko niewiele z nich wygląda rewelacyjnie w tej fryzurze. Ryzyko się opłaciło! Nowy image niewątpliwie nadał polskiej gwieździe charakteru, a sama zaczęła przyciągać spojrzenia nie tylko swoim wizerunkiem, ale również i ubiorem. Choć najczęściej możemy spotkać ją w czarnych, klasycznych zestawach, zdarzają się jej też bardzo kolorowe stylizacje.

Look w stylu Danuty Stenki

Podczas ostatniego pokazu Macieja Zienia aktora zaprezentowała total look stworzony przez projektanta. Kreacja o długości do łydki została specjalnie zaprojektowana dla gwiazdy. Wizytowa „mała czarna” z gorsetem świetnie podkreśliła urodę Stenki i subtelnie odsłoniła zgrabne ramiona. Aktorka do całości dobrała panterkowe czółenka na szpilce. Nas zachwyciła torebka z szykownymi pikowaniami na złotym łańcuszku. W rezultacie Stenka epatowała wyrafinowaną i kobiecą stylizacją, która w połączeniu z krótką fryzurą dała świetny efekt.

Danuta Stenka doskonale wie jak zaskoczyć! Artystka niedawno pojawiła się na otwarciu butiki Wioli Śpiechowicz: projektantki gwiazd. Aktorka, która często unika tego typu wyjść branżowych, tym razem uczestniczyła w evencie i pokazała się w nietypowej, bo łososiowej sukience. Niestety, zgrabna sylwetka aktorki zniknęła pod obszernym, nijakim fasonie. Nie dość, że biust aktorki optycznie się obniżył, to w dodatku zniknęła jej talia, co tym samym pozbawiło sylwetkę naturalnych kobiecych kształtów. Zbyt ciężkie wydają nam się też buty, które wymienilibyśmy na lekkie sandałki w odcieniach nude wiązane na kostce. Na plus oceniamy dodatki w postaci dobrze dobranych okularów oraz delikatny makijaż i naturalną fryzurę. Reasumując, niby ładnemu we wszystkim ładnie, ale sukienka wyraźnie „nie służyła” Stence.

Sukienki w podobnym stylu

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.