Kategorie

  • Allani
  • /
  • Quizy
  • /
  • Do której księżniczki z bajek Disneya jesteś podobna?
która ksieżniczką disneya jesteś quiz personalny

Do której księżniczki z bajek Disneya jesteś podobna?

Skoro trafiłyście tutaj, to najwyraźniej wciąż macie coś z małego dziecka. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałyście się, którą królewną z bajek Disneya jesteście, czas najwyższy udać się w niezwykłą podróż – dajcie się ponieść niesamowitej wyprawie i sprawdźcie, która księżniczka w Was drzemie! Ciekawe?

Ach! Gdyby tak być księżniczką… mieć piękne suknie, przystojnego księcia, a każde niepowodzenie kończyć happy endem – która z nas o tym nie marzy?  Zobacz, którą księżniczką w świecie Disneya byś była, gdybyś żyła dawno, dawno temu 😉 To co, zaczynamy?

[quiz-cat id=”34993″]

W tych ubraniach i akcesoriach poczujesz się jak księżniczka:

Więcej quizów znajdziesz tutaj!

Fot.: Eastnews, Pinterest, 

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

4 komentarze