Kategorie

doda w spódnicy z zary

Doda w spódnicy z sieciówki! Czy pasuje jej ten fason?

Doda już niejednokrotnie udowadniała, że stylizacja nie musi być droga, żeby wyglądać modnie i luksusowo! Wszystko tkwi w znajomości trendów i umiejętności ich łączenia. „Królowa” zdała ten egzamin z wyróżnieniem. Zainspiruj się jej udanym lookiem i przenieś go do swoich karnawałowych stylizacji.

Doda w spódnicy z sieciówki

Dorota Rabczewska podaje nam przepis na udany, utrzymany w trendach zestaw. Jako główny składnik proponuje niezwykle modną w tym sezonie butelkową zieleń, którą odważnie zastosowała na kurtce i spódnicy. Wybór tej barwy nie jest przypadkowy! Doda doskonale wie, że w tym sezonie powraca ona z impetem do szaf fashionistek. Kurtka to kolejny element godny uwagi – oversizowy krój ramoneski dodaje nonszalancji, a welur luksusowego charakteru. Dla przełamania wszechobecnej zieleni, piosenkarka postanowiła założyć aksamitny, kontrastujący bordowy beret, który jest obecnie najmodniejszym nakryciem głowy. Wisienką na torcie tego modnego połączenia jest ostatni składnik, czyli plisowana, metaliczna spódnica, która jest zdecydowanym bohaterem tego zestawienia. Poza walorami estetycznymi, jej ważną zaletą jest również cena! Doda swój egzemplarz znalazła w Zarze, nam jednak udało znaleźć się identyczną w Reserved za jedne 79 zł!  Znajdziesz ją poniżej:

Ubierz się w stylu Dody:

Plisowana spódnica – Twój wybór na karnawał

Solejka, czyli inaczej plisowana spódnica, to doskonały wybór, który może nam towarzyszyć w stylizacjach przez wiele sezonów. Jej największa popularność przypada na lata 70., jednak nieustannie czaruje kobiety swoim romantycznym, lekkim charakterem, który sprawdza się w eleganckich, jak i codziennych stylizacjach. Jeśli chcesz w 100% wpasować się w trendy, wybierz solejkę o metalicznym połysku i łącz ją z ubraniami o matowym wykończeniu. Biały T-shirt i połysk na plisach? Zdecydowanie jesteśmy na tak i bardzo chętnie stosujemy takie oryginalne połączenia w swoich stylizacjach. Plisowana spódnica to również doskonały wybór na wszelkie karnawałowe imprezy, dla wszystkich z Was, które nie przepadają za wyzywającymi zestawami. Plisowana spódnica jest subtelna, delikatna, ale połączona ze skórzaną ramoneską również może pokazać „pazura”.

Fot.: Imaxtree, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

One Comment