Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Doda więzienną ikoną stylu, czyli jak się ubrać do prokuratury

Doda więzienną ikoną stylu, czyli jak się ubrać do prokuratury

Co zrobić, kiedy o świcie puka do Twoich drzwi policja, a Ty jesteś nieprzygotowana, bez makijażu i odpowiedniej stylizacji? Weź przykład z Dody! Zobacz, jak piosenkarka wybrnęła z opresji!

Tą wiadomością ekscytował się wczoraj cały kraj! Dorota R., powszechnie znana jako Doda, została zatrzymana przez policję i przewieziona do prokuratury! Całe zamieszanie ma związek z Emilem Haidarem (jego brat jest ojcem dzieci Zosi Ślotały, byłej dziewczyny Borysa Szyca) — byłym partnerem gwiazdy. Po rozstaniu Haidar miał być zastraszany przez piosenkarkę i jej partnera Emila S. Fanki Dody uspokajamy: celebrytka w środę po godzinie 16. opuściła prokuraturę, ma jednak postawione zarzuty. Za wpływanie groźbą na świadka grozi jej do 5 lat więzienia. Aktualnie piosenkarka nie może opuszczać kraju i podlega dozorowi policji, co wiąże się z przykrą koniecznością stawiania się 2 razy w tygodniu na komisariacie. Tyle faktów, które na razie nie robią na Dorocie R. dużego wrażenia. Grunt, że gwiazda mogła tego pamiętnego dnia pochwalić się dwoma outfitami!

Stylizacja więzienna Dody nr 1

Puk, puk! Kto tam? Przybycie policji bladym świtem musiało być dla Dody sporym zaskoczeniem. Takich wizyt przecież mało kto się spodziewa! Wobec tego nie dziwi nas, że piosenkarka ubierała się w pośpiechu. W końcu, 4 godziny to niewiele czasu, aby skomponować stylizację godną królowej (przypomnijmy, policja przebywała w mieszkaniu Doroty R. od godziny 6:00 do 10:00). Ostatecznie, gwiazda zaprezentowała się w szarych dresowych spodniach, kurtce khaki z militarnym printem oraz nadrukiem KINGDOM oraz wielkiej futrzanej czapce (uwaga, to może być hit tego sezonu, poczekajmy jednak na większe mrozy). Aby całość była utrzymana w jednolitym casualowym stylu, piosenkarka wybrała sneakersy na platformie. Co prawda, te buty są już passe, jednak idealnie pasują do look’u niepokornej królowej mafii, przed którą rozpościera się więzienna kariera.

Casualowy look w stylu Dody:

 

Stylizacja więzienna Dody nr 2

Zapamiętaj jedno: stawiając się do prokuratury możesz być w dresie, nie mieć makijażu i stylowych dodatków, pod warunkiem, że na posterunku czuwa Twój partner gotowy przywieźć Ci torbę modnych ciuszków i kosmetyków. Tak właśnie było w przypadku Dody. Kiedy piosenkarka składała zeznania, jej partner, Emil S. (powszechnie nazywany Nositorbą, ze względu na jego gotowość noszenia toreb i torebek swojej ukochanej), przybył na ratunek z stosownym wyposażeniem. Dzięki temu, kiedy po 16:00 gwiazda opuszczała budynek prokuratury (wpłaciwszy uprzednio kaucję w wysokości 100 tys. zł), cały kraj mógł podziwiać ją w modnym zestawie. Dorota R. wybrała długi dwurzędowy płaszcz w kratę, bez którego nie może się obyć w tym sezonie żadna trendsetterka. Uzupełniały go transparentne szpilki i futurystyczne okulary przeciwsłoneczne. (Swoją drogą jesteśmy przerażeni zmianami klimatycznymi, jakie tego dnia zaszły w Warszawie: rano było tak zimno, że piosenkarka musiała nosić futrzaną czapkę. Po południu ociepliło się tak mocno, że mogła bez przeszkód odsłonić nogi i włożyć lekkie transparentne buty). Doda nie byłaby sobą, gdyby przed wyjściem nie zrobiła mocnego makijażu. Czerwona szminka, złote kolczyki i szykowny kok — tak wygląda dama w interpretacji piosenkarki!

Cóż za trafne podsumowanie tego uroczego dnia ??

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Gorąca stylizacja Dody:

 

Fot.: Eastnews, Instagram @dodaqueen

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

3 komentarze