Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Dolce & Gabbana w ogniu krytyki Miley Cyrus
miley cyrus

Dolce & Gabbana w ogniu krytyki Miley Cyrus

Braison Cyrus zadebiutował w roli modela i to od razu w pokazie jednej z najbardziej luksusowych marek! Niestety, swoim sukcesem nie mógł cieszyć się zbyt długo… wszystko za sprawą swojej słynącej z kontrowersji siostry – Miley. Zobacz, jak można zepsuć karierę w kilka minut!

Braison Cyrus modelem Dolce & Gabbana

Braison, młodszy brat Miley, podobnie jak reszta rodziny, znany jest szerzej ze swojego zamiłowania do muzyki. Okazuje się jednak, że to nie jedyny jego talent! Jego uroda zainteresowała duet Dolce & Gabbana, którzy zaprosili go do występu w ich najnowszym pokazie mody kolekcji Resort 2018, prezentowanej na trwającym obecnie męskim tygodniu mody w Mediolanie.

Po debiucie na wybiegu u Dolce & Gabbana mogłoby się wydawać, że jego kariera nabierze tempa i młodszy brat Miley odnajdzie się nie tylko w świecie muzyki, ale również w roli modela. Niestety, skrzydła kariery zostały szybko podcięte przez jego siostrę, która na swoim Instagramie początkowo pogratulowała bratu udanego występu, a następnie skrytykowała włoskich projektantów.

„Gratulację Braison za debiut na wybiegu mody. To nigdy nie było największym marzeniem mojego brata. On jest jednym z najbardziej utalentowanych muzyków, jakie moje uszy kiedykolwiek słyszały. To jest cechą rodziny Cyrus, aby próbować wszystkiego (oczywiście w granicach rozsądku) i przyjmować możliwości, które zachęcają do wyjścia ze strefy komfortu. Wierzymy w próbowanie czegoś nowego każdego dnia. Kocham Cię Prince Suga Bear i naprawdę gratuluję Ci tego doświadczenia. Jestem zawsze z Ciebie taka dumna”  – napisała Miley Cyrus.

#BoycottDolceGabbana

Niestety, dobre wrażenie po szczerych gratulacjach zepsuło dodane przez piosenkarkę postscriptum, w którym mocno skrytykowała podejście polityczne projektantów Dolce&Gabbana. Prawdopodobnie Miley tym zdaniem chciała wyrazić niechęć do Stefano i Domenico, którzy chętnie ubierają pierwszą damę, Melanie Trump, mimo wielu głosów sprzeciwu ze strony społeczeństwa.

PS D&G, zdecydowanie nie zgadzam się z waszą polityką Popieram jednak starania, które wasza marka podejmuje, by promować młodych artystów, dając im platformę, dzięki której mogą rozbłysnąć własnym światłem, tak, by wszyscy je zobaczyli” – napisała Miley

Nie obeszło się oczywiście bez odpowiedzi ze strony projektantów, którzy zaznaczyli, że ich, jako Włochów, nie interesuje amerykańska polityka, oraz że komentowanie takich spraw na Instagramie jest wysoko niestosowne. Obawiamy się również, że w wyniku tego posta młodszy brat Miley już nigdy nie wystąpi w roli modela włoskiego domu mody. Było warto?

Co myślicie o tej sprawie? Napiszcie nam o tym w komentarzu!

Fot.: Imaxtree, EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.