Kategorie

 • Allani
 • /
 • News
 • /
 • Domodi.pl x WP Fashion Show: odkryj prowadzącą i plan wydarzenia
Domodi.pl x WP Fashion Show poprowadzi Katarzyna Cichopek

Domodi.pl x WP Fashion Show: odkryj prowadzącą i plan wydarzenia

Domodi.pl x WP Fashion Show zbliża się coraz większymi krokami. Już czas uchylić rąbka tajemnicy i przedstawić panelistki oraz ujawnić plan pierwszego takiego eventu w Polsce. Podczas wydarzenia odkryjesz modę na nowo, dowiesz się, jak kompletować stylową garderobę bez wydawania fortuny, i zyskasz solidną dawkę modowych inspiracji nie tylko na ten sezon. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie na 26 października!

Kto poprowadzi Domodi.pl x WP Fashion Show? Zdradzamy tajemnicę!

Domodi.pl x WP Fashion Show

Jedną z najbardziej wyczekiwanych informacji było poznanie prowadzącej naszego Fashion Show. Wreszcie możemy zdradzić, że zostanie nią Katarzyna Cichopek – kobieta, która zaraża nie tylko entuzjazmem i uśmiechem, ale także dobrym stylem. Kasia działa w show-biznesie od lat. W tym czasie dała się poznać jako świetna aktorka, charyzmatyczna prezenterka i rewelacyjna tancerka. Nic więc dziwnego, że to właśnie ją postanowiliśmy wybrać na prowadzącą wydarzenie organizowane z okazji dziesięciolecia Domodi.pl.

Jeśli śledzisz Kasię na Instagramie (a warto!), to na pewno już wiesz, jak łatwo przychodzi jej kompletowanie stylizacji i zgodnych z obowiązującymi trendami, i perfekcyjnie podkreślających atuty figury. Jeśli chodzi o modę, to Kasia nie boi się ryzyka. Potwierdza to jej Instagram, na którym możesz codziennie podziwiać nietuzinkowe fasony czy zestawy, o których stworzeniu nawet byś nie pomyślała. Kasia udowadnia także, że wiek jest tylko liczbą, a moda jest dla każdego. Nie mogliśmy wybrać lepszej prowadzącej Domodi.pl x WP Fashion Show i jesteśmy pewni, że po zakończeniu wydarzenia będziesz myśleć tak samo.

Poznaj panelistki Domodi.pl x WP Fashion Show

Domodi.pl x WP Fashion Show

Katarzyna Cichopek to dopiero pierwsza gwiazda, która weźmie udział w naszym wyjątkowym evencie. Kogo jeszcze zobaczysz na ekranie? Wśród panelistek Domodi.pl x WP Fashion Show znalazła się między innymi Maja Sablewska – doradczyni wizerunkowa, celebrytka, prezenterka telewizyjna i menadżerka muzyczna, którą możesz kojarzyć także z programów SOS: Sablewska od stylu lub Sablewskiej sposób na modę. Jej przygodę z odkrywaniem własnego stylu mogła oglądać cała Polska. Obecnie Maja nie boi się odważnych stylizacji, a przełamywanie modowych konwenansów to dla niej codzienność. 

Oprócz Mai w roli panelistek wystąpią także:

  • Milena Bekalarska stylistka i kostiumografka,
  • Marta Siniło – stylistka,
  • Katarzyna Szafrańska reprezentująca markę born2be,
  • Maria Głowacka – PR manager NOBO bags,
  • Patrycja Ceglińska-Włodarczyk – redaktora serwisu WP Kobieta,
  • Anna Michalak – właścicielka sklepu internetowego modnakiecka.pl,
  • Martyna Głowińska-Gryglewska – Head of Marketing and Communications w Grupie Domodi,
  • Sylwia Antoszkiewicz – doradczyni wizerunkowa z programu Daj się odmienić.

Plan wydarzenia – jak będzie wyglądać nasz modowy event?

Domodi.pl x WP Fashion Show

Podczas wydarzenia możesz liczyć na mnóstwo inspiracji, rozmów ekspertów i… filmów, w których głównymi bohaterami są ubrania partnerów eventu: ModnaKiecka.pl, born2be i NOBO bags! Prezentacja modnych ubrań w towarzystwie muzyki to połączenie, które lubimy najbardziej. Filmy pokażą nie tylko najnowsze kolekcje partnerów, ale także zainspirują cię do tworzenia stylizacji zgodnych z trendem mody multifunkcjonalnej, o której porozmawiamy więcej podczas paneli.

Co jeszcze przygotowaliśmy? Podczas Fashion Show odkryjemy przed tobą tajniki mody, porozmawiamy o stylowych dodatkach i szafie zgodnej z obowiązującymi trendami oraz pokażemy, że moda może być multifunkcjonalna. Masz ograniczony budżet lub kochasz minimalizm? To świetnie się składa, bo i ten temat poruszmy w trakcie wydarzenia, udowadniając, że styl może iść w parze z atrakcyjnymi cenami.

W planie Domodi.pl x WP Fashion Show mamy następujące bloki:

  1. Stylowa szafa: rozmowy o trendach na sezon jesień-zima 2021/2022, na które nie trzeba wydawać fortuny. Pokażemy, jak łączyć modę z twoim własnym stylem i dostępnym budżetem.
  2. Modne dodatki: akcesoria potrafią całkowicie odmienić stylizację. W tym bloku nasi eksperci zdradzą sekrety trendów w świecie dodatków na ten sezon oraz podpowiedzą, jak dobrać idealną torebkę do outfitu.
  3. Moda multifunkcjonalna: minimalizm, uniwersalność i przystępne ceny. W tej części skupimy się na połączeniu ograniczonego budżetu i świata trendów, sprawdzając, czym tak właściwie jest multifunkcjonalność w szafie i dlaczego minimalizm wcale nie oznacza nudy w stylizacjach.

Kiedy i gdzie odbędzie się Domodi.pl x WP Fashion Show?

Wyczekiwany event modowy odbędzie się już we wtorek 26 października o 17:30! Jest on bezpłatny i dostępny dla każdego. Fashion Show możesz oglądać na:

Nie chcesz przegapić eventu? W takim razie wejdź na stronę fashionshow.domodi.pl i dołącz do newslettera lub wydarzenia na Facebooku. Możesz również skorzystać z możliwości dodania daty i godziny startu wydarzenia do kalendarza.

Nie możemy się już doczekać. Do zobaczenia 26 października o 17:30!

Domodi x WP Fashion Show