Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Domodi x WP Fashion Show – modowe wydarzenie, którego nie możesz przegapić

Domodi x WP Fashion Show – modowe wydarzenie, którego nie możesz przegapić

Coraz większymi krokami zbliża się jedyny taki modowy projekt w Polsce! Już wkrótce będziesz mogła wziąć udział w Fashion Show organizowanym przez Domodi i Wirtualną Polskę, podczas którego będą czekać na ciebie panele dyskusyjne z ekspertami i polskimi gwiazdami, lookbooki z najgorętszymi trendami sezonu jesień-zima 2021/2022, konkursy z nagrodami i mnóstwo inspiracji. Nie możesz tego przegapić!

Fashion Show Domodi x WP – czuj się zaproszona

Domodi x WP Fashion Show

Z przyjemnością zapraszamy cię na wyjątkowe wydarzenie organizowane z okazji dziesięciolecia Domodi. Fashion Show stworzony we współpracy z Wirtualną Polską to jedyny taki modowy projekt w Polsce, który dostarczy ci ogromną dawkę inspiracji i wiedzy. Fashion Show jest formą świętowania dekady istnienia marki Domodi na rynku. Dokładnie w dziesięć lat temu Domodi.pl pojawiło się w przestrzeni internetu jako niewielki startup, a dziś jest jedną z największych i najważniejszych platform e-commerce w Polsce. Misją serwisu jest podpowiadać swoim użytkownikom, jak robić zakupy mądrze, czyli… wyszukiwać fajne rzeczy w dobrych cenach!

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia:

Co? Fashion Show Domodi x WP

Kiedy? 26 października 2021 o 17:30

Gdzie? Online, w całej Polsce, na kanapie, przy herbacie czy na wakacjach. Fashion Show można oglądać na stronie głównej WP.pl, na kanale Domodi na YouTube oraz na stronie wydarzenia fashionshow.domodi.pl.

Dla kogo? Dla każdego, kto szuka inspiracji, chce odkryć najnowsze trendy na sezon jesień-zima 2021/2022, uwielbia modę oraz chce poznać sekrety tworzenia funkcjonalnej i jednocześnie zgodnej z trendami garderoby w rozsądnej cenie.

Wstęp: całkowicie darmowy, nie musisz się wcześniej rejestrować

Partnerzy projektu: Modna Kiecka, Born2be, NOBO bags

Dodatkowe atrakcje: konkursy ze świetnymi nagrodami; dedykowane, limitowane czasowo rabaty na kolekcje marek dostępnych na Domodi; trzy lookbooki pełne inspiracji

Plan wydarzenia – zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy

Domodi x WP Fashion Show

Fashion Show Domodi x WP to wydarzenie podzielone na 3 części. Jesteśmy pewni, że podczas każdej z nich znajdziesz coś dla siebie. Czego możesz się spodziewać? Prezentacji najnowszych kolekcji trzech partnerów eventu w postaci krótkich filmów  modowych ze stylizacjami w dobrych cenach, przygotowanymi przez polskie marki. Gwarantujemy, że ich plusem będą nie tylko piękne ubrania, ale też inspirująca muzyka! Co więcej? Ciekawe rozmowy o modzie w najlepszym towarzystwie! Poruszymy wiele wątków związanych z modą, budowaniem własnego stylu, modnymi dodatkami oraz garderobą multifunkcjonalną. Te dyskusje będą się odbywać w każdej z trzech części wydarzenia – bądź obecna przez cały czas trwania eventu!

Wisienką na torcie są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i dedykowane rabaty, dzięki którym upolujesz na Domodi ubrania, buty i akcesoria w jeszcze lepszych cenach.

Już wkrótce zdradzimy więcej szczegółów. Stay tuned!

 

UPDATE: Nadszedł ten moment! Oficjalnie ogłaszamy prowadzącą i panelistki Domodi.pl x WP Fashion Show>>

Domodi x WP Fashion Show