Kategorie

Dzieci sławnych osób

Dzieci celebrytów – od najmłodszych lat wiedzą, jak się ubierać

Dzieci celebrytów wzbudzają ostatnio takie same emocje, co ich rodzice. Jesteśmy w stanie pokusić się nawet o stwierdzenie, że nierzadko cieszą się nawet większą popularnością. Postanowiliśmy przygotować najmocniejszą czwórkę nazwisk, która konkurencję pozostawia daleko w tyle. Jesteś ciekawa o kim mowa?

North West i Penelope

To nazwisko chyba nikogo nie zdziwi. North West, córka Kim Kardashian i Kanye’go Westa, popularność ma zapisaną w genach. Zastanawiające było tylko to, czy po swoich rodzicach odziedziczy również upodobanie do mody i czerwonych dywanów. Widać jednak, że Kim nie zasypia gruszek w popiele i już od najmłodszych lat stara się ubierać córkę w zgodzie z najnowszymi trendami w świecie mody. Czy na naszych oczach wyrasta nowa it girl? O tym jeszcze zdecydować musi sama zainteresowana, jednak nie ulega wątpliwości, że Kanye pęka z dumy!

Komplety dresowe dla dziewczynek:

Zaraz po piętach North depcze jej starsza kuzynka, Penelope. Również i ona nie zdołała utrzymać się z dala od blasku reflektorów. Jest to nieunikniony proces, szczególnie gdy za rodziców ma się Kourtney Kardashian i Scotta Disicka. Klan modnych cioć i wujków skrupulatnie dba o to, by dziewczynka nie zaliczała modowych wpadek i była inspiracją dla innych. Cóż… trzeba przyznać, że cokolwiek by nie mówić, dbanie o wizerunek młodszych członków rodziny, wychodzi Kardashianom bezbłędnie.

Kurtki i płaszcze dziecięce:

Księżniczka Charlotte

Na punkcie tej małej elegantki szaleją nie tylko Brytyjczycy, ale i cały świat. Księżniczka Charlotte rośnie jak na drożdżach i coraz śmielej pozuje przed kamerami, rozczulając tym pozostałych. Nie ulega wątpliwości, że nad jej wizerunkiem pracuje sztab stylistów, nie zapominajmy jednak, że nie bez powodu jej mama uchodzi za ikonę mody.  Stylową metamorfozę księżnej do dzisiaj z przejęciem wspomina cała Anglia. Wygląda na to, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, bo mała Charlotte podobnie jak mama, uwielbia klasyczne i eleganckie stroje.

Sukienki dla dziewczynek na specjalne okazje:

Blue Ivy

Tego nazwiska również nie mogło zabraknąć. Nasze zestawienie zamyka córka Beyonce i Jaya-Z, Blue Ivy. Córka popularnych gwiazd pop szybko zaczyna zdobywać grono swoich fanów. Widać, że przed obiektywami kamer czuje się równie swobodnie co mama, a scena to jej drugi dom. Szczególnie wyraźnie mogliśmy zaobserwować to podczas tegorocznych nagród Grammy, gdzie oczy wszystkich były zwrócone właśnie na małą Blue Ivy.

Eleganckie sukienki dla dziewczynek:

Fot.: East News

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)