Kategorie

dzieci gwiazd w świecie mody

Dzieci gwiazd zaczynają karierę w modelingu

Mają sławnych rodziców, urodę, znajomości i odziedziczony talent — dzieci gwiazd: aktorów, modelek i piosenkarek robią dziś zawrotną karierę w modelingu. Sprawdź, czy znasz te nazwiska, o których już wkrótce będzie huczeć w świecie mody!

Od jakiegoś czasu największe domy mody zwracają się w stronę dzieci sławnych rodziców. Najlepszym przykładem są choćby kariery Kendall Jenner czy sióstr Hadid, które zaliczają się do najpopularniejszych modelek ostatnich sezonów. Czy inne nastolatki, w których żyłach płynie gwiazdorska krew, pójdą w ich ślady?

Kaia i Presley Gerber

Pod tymi imionami kryje się dwójka dzieci jednej z topowych modelek lat 90. — Cindy Crawford. 15-letnia Kaia nie tylko przypomina swoją mamę pod względem urody: burzy brązowych włosów i uroczego uśmiechu, ale i jej kariera przebiega w podobny sposób. Nastolatka już zaciekawiła kilka wielkich domów mody. Brała udział w kampaniach Versace oraz Marc Jacobs, a jej twarz pojawiła się już na okładkach Vogue oraz Teen Vogue. Sporym dorobkiem może także pochwalić się jej starszy brat. 17-letni Presley pojawił się na wybiegu podczas tygodnia mody w Mediolanie oraz zdążył już wystąpić w kampanii reklamowej marki Calvin Klein oraz Dolce&Gabbana. Rosnąca popularność rodzeństwa świadczy tylko o tym, że pozowanie także można odziedziczyć w genach.

Iris i Rafferty Law

Dzieci przystojnego brytyjskiego aktora Jude’a Law także próbują swoich sił na wybiegu. 17-letnia Iris może poszczycić się lukratywnym kontraktem z Burberry oraz pierwszą sesją w Vogue. Nic zresztą dziwnego, skoro jej matką chrzestną jest sama Kate Moss. Światem mody zainteresował się również 20-letni Rafferty, który wystąpił w reklamie Tiger of Sweden oraz wziął udział w pokazach Effra London, DKNY oraz Dolce&Gabbana (tuż u boku Presley’a Gerbera).

Hailey i Ireland Baldwin

Nie tylko rodzeństwo jest skazane na modową karierę! Hailey i Ireland to kuzynki — córki znanych amerykańskich aktorów Stephena oraz Aleca Baldwin. 20-letnia Hailey w świecie modelingu porusza się od 3 lat. Na swoim koncie ma kilka okładek oraz kampanii reklamowych, a od kilku sezonów jest ulubienicą marki Guess. Głośno jest także o jej znajomościach z Justinem Bieberem oraz siostrami Hadid. Młodsza o rok kuzynka również podąża w jej ślady. Obecnie nad karierą modelki czuwa agencja DT Model Management. Ireland zdążyła już pojawić się w Vanity Fair oraz Elle. Uroda odziedziczona po mamie, czyli Kim Basinger, z pewnością pomoże w dalszej karierze.

Lily-Rose Depp

Tej osoby chyba nie trzeba nikomu przedstawiać! Córka sławnych rodziców: Johnny’ego Deppa oraz Vanessy Paradis zadebiutowała w 2015 r. jako modelka Chanel. Dziś jest ulubienicą Karla Lagerfelda, który uczynił z niej główną atrakcję paryskiego pokazu haute-couture. Lily-Rose w imponującej falbaniastej różowej sukni ślubnej miała zaszczyt zamknąć show. Poza karierą na wybiegu, zdążyła także pojawić się na dwóch okładkach Vogue. Swoich sił próbuje również w aktorstwie.

Co sądzicie o dzieciach gwiazd w świecie mody? Czy ich kariery to kwestia talentu czy raczej pochodzenia? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!

Fot.:Imaxtree, Shutterstock, Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

One Comment