Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Dziewczyna Bonda w kampanii perfum Louis Vuitton
Lea Seydoux twarzą perfum louis vuitton

Dziewczyna Bonda w kampanii perfum Louis Vuitton

Léa Seydoux, francuska aktorka znana m.in. z roli w najnowszym filmie o przygodach agenta 007  – „Spectre”, została twarzą ekskluzywnych perfum marki Louis Vuitton. To prawdziwy przełom w świecie urody, który uwiedzie każdą perfumoholiczkę!

Francuska marka Louis Vuitton postanowiła po 70 latach reaktywować autorską linię perfum. Tym samym dołączyła do grona luksusowych domów mody, takich jak Dior, czy Chanel, które posiadają swoją własną fabrykę w stolicy perfumiarstwa, francuskiej miejscowości Grasse.

Reaktywacja linii perfum Louis Vuitton

Seria Les Parfums od LV to, aż 7 wyjątkowych, niszowych zapachów, skomponowanych przez prawdziwego mistrza – Jacques’a Cavallier Belletruda. Każda kompozycja jest inna, znajdują się w niej zarówno delikatne, kwiatowe kompozycje, jak i zmysłowe, drzewne. Jeden z zapachów, o skórzanej nucie, powstaje ze ścinek torebek Louis Vuitton!

Léa Seydoux w kampanii perfum Louis Vuitton

Zapachy są niezwykle zmysłowe, intrygujące, promują naturalną kobiecość, którą świetnie uosabia Léa Seydoux. Zdjęcia do kampanii wykonał sam Patrick Demarchelier. Znany fotograf uchwycił aktorkę na tle afrykańskiego wodospadu w bardzo zmysłowy i subtelny sposób, podkreślając jej delikatną urodę.

Przeczytaj także >>> Córka Johnny’ego Deppa twarzą perfum Chanel 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Z KATEGORII: NEWS

Fot.: Eastnews, Instagram

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!