Kategorie

Modne jasne kremowe zimowe futerko

Ekskluzywne futerko w codziennej odsłonie!

Futerko to luksus na jaki możesz sobie pozwolić! Teraz nosimy je nie tylko do eleganckich stylizacji, ale także do ulubionych sneakersów. Zobacz nasze propozycje!

Ciepłe futra na zimę

Ten sezon to wyjątkowe, futerkowe zatrzęsienie. W mroźy dzień nic Cię tak nie ogrzeje   jak futerko, które wcale nie musi być naturalne! Projektanci coraz częściej odchodzą od naturalnych okryć na rzecz imitacji, udowadniając, że są równie szykowne. Oprócz klasycznych futer, tej zimy w kolekcjach znajdziecie modne kamizelki, szaliki, breloczki oraz torebki zdobione futerkową fakturą.

Futrzane kamizelki

Kamizelki z futerkiem pasują zwłaszcza do bardzo popularnych w tym sezonie golfów. Możesz je także nosić jako dodatkowe ocieplenie to ulubionego płaszcza. Taka stylizacja na cebulkę zagwarantuje, że nie odczujesz drastycznego spadku temperatury!

Propozycje Stylistek Allani – futra

Ciepłe futro na zimę

Modne futro na zimę

 

Futerka – inspiracje street style

Fot.: Imaxtree

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!