Kategorie

  • Allani
  • /
  • Polska Blogosfera
  • /
  • Ten ekstrawagancki wzór będziemy nosić wiosną! Zobacz jak teraz noszą go blogerki
stylizacje blogerek w lutym 2018

Ten ekstrawagancki wzór będziemy nosić wiosną! Zobacz jak teraz noszą go blogerki

Mamy poniedziałek, a to oznacza że przed nami kolejne zestawienie najciekawszych stylizacji blogerek. Po zestawach widać, że coraz bardziej mamy już dosyć i zimy i wyczekujemy ciepłych, wiosennych dni. Tym razem zoom na panterkę, ale w dwóch KOMPLETNIE różnych zestawach!

Z rozmarzeniem zaczynamy myśleć o wiośnie, jednak w dzisiejszym zestawieniu nie będzie kwiatów, a panterka. Podobno zwierzęce printy będą rządzić 2018 rokiem! Ekstrawagancki wzór można nosić w odważnych połączeniach, jak zrobiła to nasza blogerka Emily Imagination, bądź też w stonowanych monochromatycznych kolorach jak u Styllove. Pytanie tylko,  która wersja podoba Wam się najbardziej? Zagłosujcie poniżej na Wasz ulubiony look! Zestaw, który zdobędzie największa ilość głosów, stanie do walki o najlepszą stylizację miesiąca.

Stylizacja Emily Imagination:

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Emily Imagination<<<

W stylu Emily Imagination:

Stylizacja Styllove:

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Styllove<<<

W stylu Styllove:

Zagłosuj:

[poll id=”261″]

Fot.: Zdjęcia stylizacji należą do blogerek: Styllove, Emily Imagination

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.