Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Elegancka Rihanna to rzadki widok, jednak prezydent Francji zniweczył wszystko
rihanna w marynarce w kratę

Elegancka Rihanna to rzadki widok, jednak prezydent Francji zniweczył wszystko

Rihanna w eleganckiej wersji to prawdziwa rzadkość! Podczas konferencji Światowego Partnerstwa na rzecz Edukacji, gwiazda zaprezentowała się w nietypowej dla niej stylizacji. Czy to początek końca ekscentrycznych looków piosenkarki?

Może niewiele z Was wie, ale RiRi w ostatnim czasie dość mocno angażuje się w wiele akcji charytatywnych. Niedawno dostała od Harvardu wyróżnienie za działalność na rzecz edukacji, zapewniła dziewczynkom z Malawi rowery, aby mogły dotrzeć do szkoły, co więcej, gwiazda prowadzi zbiórki pieniędzy dla potrzebujących. Show-biznes i polityka od dawna się przenikają. Niedawno kontrowersyjna piosenkarka została zaproszona do wzięcia udziału w konferencji na temat dostępu do edukacji. Choć Riri słynie z barwnych i odważnych stylizacji, tym razem, podczas oficjalnego spotkania w Senegalu zaskoczyła nas typowo biurowym zestawem!

Rihanna w eleganckiej kracie

Rihanna to prawdziwa pasjonatka mody, która uwielbia miksować ze sobą wiele trendów. Jednak podczas publicznych wystąpień nie jest w stanie odnaleźć się w eleganckich outfitach. Ostatnim razem, podczas spotkania z Brigitte Macron, wzbudziła niemały szum, zakładając obszerną stylizację. Fani od tego momentu zaczęli spekulacje na temat wagi piosenkarki. Tym razem, zamiast niedbałego zestawu, postanowiła skompletować garnitur w najmodniejszy wzór sezonu, czyli kratę. Gwiazda zdecydowała się na podobny zestaw, składający się z szerszej marynarki oraz luźnych spodni, które zasłaniały buty. Czy jest to wina przybrania na wadze, czy może kolejny krok ewolucji stylu Barbadoski? Jedno jest pewne – będziemy bacznie przyglądać się jej kolejnym stylizacjom.

W stylu Rihanny:

Dama w opresji

  • Rihanna zawstydzona to rzadki widok
  • Riri nie spodziewała się tak ciepłego powitania

Jak już wspominaliśmy, piosenkarka stara się uczestniczyć aktywnie nie tylko w życiu artystycznym, ale również politycznym. Podczas spotkania w Senegalu poruszano wiele istotnych spraw dotyczących zwiększeniu dostępu do edukacji dzieci w krajach rozwijających się. Na początku konferencji fotografom udało się uchwycić pewien niezręczny moment przywitania między francuskim prezydentem a Rihanną. Podczas gdy ustawiali się obok siebie, pozując do zdjęć, w przypływie życzliwości prezydent znienacka próbował ciepło przywitać ikonę muzyki pop, próbując ją serdecznie objąć. Gwiazda kompletnie się tego nie spodziewała i zatrzymała jego ręce w połowie, a jej zakłopotanie można było łatwo wyczytać z twarzy! Prezydent Francji znany jest ze swojego ciepła i niekiedy zbyt „wylewnego” podejścia w stosunku do znanych osobistości. RiRi chyba nie była na to przygotowana…

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.