Kategorie

ewa minge ślub

Ewa Minge wyszła za mąż!

Tą plotką ekscytowały się media przez ostatnie kilka dni. Stało się! Ewa Minge po raz drugi wyszła za mąż! Jak wyglądało przyjęcie, kim jest tajemniczy mąż projektantki i jaką suknię wybrała Ewa? Koniecznie sprawdźcie!

Choć w maju Ewa Minge skończyła 50 lat, nadal żyje na intensywnych obrotach. Nowe kolekcje, pokazy na Fashion Week’ach i udziały w telewizyjnych programach (już od września projektantka zasiądzie w jury programu Supermodelka Plus Size)… Wśród natłoku pracy Ewa znalazła też czas na miłość, której zwieńczeniem był sobotni ślub.

Suknie ślubne Ewy Minge

Ewa Minge kiedyś zdradziła, że na ślubnym kobiercu pojawi się w czarnej sukni. Słowa dotrzymała, ale tylko częściowo. Panna Młoda wystąpiła bowiem nie w jednej, ale aż w trzech (!) kreacjach własnego projektu. Widać, że nie mogła się zdecydować 😉

Na ceremonię ślubną Ewa włożyła suknię w stylu księżniczki. Rozkloszowany zwiewny dół z szarego szyfonu i gorsetowa góra wyszywana połyskliwymi kwiatowymi aplikacjami podkreślały sylwetkę projektantki. Zamiast welonu Ewa postawiła na ozdobę z sztucznych kwiatów — tych samych, którymi pokryta była suknia.

Na weselu Ewa Minge bawiła się już w innym stroju. Suknia złożona z tiulowej asymetrycznej spódnicy, która odsłaniała nogi oraz gorsetu usłanego kwiatami zapewne nie przeszkadzała w tańcu. Żeby wieczór był jeszcze ciekawszy, projektantka przebrała się ponownie! Ostatnia kreacja była utrzymana w stylu glamour — dopasowany fason rybki i złote koronki na ciemnej tkaninie sprawił, że Ewa wyglądała jak egzotyczna księżniczka.

 

Gdzie odbyło się wesele?

Szczegóły uroczystości aż do końca owiewała tajemnica, a Ewa Minge nie chciała potwierdzić ostatecznej daty ślubu. Dziś wiemy, że impreza odbyła się w zabytkowym zamku w Żaganiu, a przyświecał jej cygański motyw. Był kilkupiętrowy tort, a najbliżsi państwa młodych bawili się w rytmach cygańskiej muzyki.

Kim jest mąż polskiej projektantki?

Na koniec zagadka, którą plotkarskie portale na pewno będą próbowały rozwiązać: kim jest wybranek Ewy? Projektantka na ten temat na razie milczy jak zaklęta, nie umieściła go również na swojej fotograficznej relacji ze ślubu. Wiadomo, że nie pochodzi ze świata show businessu, a z projektantką zaręczył się w ubiegłe Boże Narodzenie.

Suknie w stylu Ewy Minge:

Ozdoby do włosów nie tylko na ślub:

Fot.: Instagram, ONS

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.