Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Fani nie mają wątpliwości! Miley Cyrus jest w ciąży
miley cyrus

Fani nie mają wątpliwości! Miley Cyrus jest w ciąży

Miley Cyrus, jak nikt inny w show-biznesie, wywołuje wiele skrajnych emocji. Celebrytka dojrzewała na oczach całego świata, dając nam próbkę swojego grzecznego wizerunku, jak i niezwykle skrajnego, buntowniczego wcielenia. Ostatnio jednak w jej życiu wiele się pozmieniało… Wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkiem również jej… macierzyństwa! Zobaczcie!

Tajemny ślub

Jesteś tak bardzo zszokowana, jak my? W głowie masz teraz pewnie szalone, dzikie pląsy w wulgarnych strojach, jakie serwowała nam piosenkarka jeszcze jakiś czas temu… Czas jednak zapomnieć o tym wizerunku, ponieważ wszystko wskazuje na to, że celebrytka postanowiła się ustatkować, i to dosłownie. Zagraniczne media donoszą, że Miley Cyrus pół roku temu wzięła ślub z wieloletnim partnerem Liamem Hemsworthem. Ceremonia odbyła się w willi w Malibu i utrzymana była w tajemnicy.

Dowodów, które potwierdzają tę dojrzałą życiową decyzję piosenkarki jest kilka. Pierwszy z nich dostrzegły sokole oczy dziennikarzy, którzy na palcach nowożeńców zauważyli łudząco do siebie podobne obrączki, dodatkowo młodzi nosili je podczas wspólnych wakacji, które w tym przypadku bardziej możemy nazwać miesiącem miodowym. Miejsce ich odpoczynku również nie jest przypadkowe. Zakochani wybrali się na wyspę Tybee, gdzie w 2009 roku odegrali romantyczną scenę pocałunku w filmie Ostatnia piosenka, która sprawiła, że ich serca mocniej zabiły i młodzi zakochali się w sobie bez opamiętania. Czyżby była to sentymentalna podróż do zalążków ich miłości?

W stylu Miley Cyrus:

Ekscentryczna celebrytka w ciąży

Jeśli te doniesienia się potwierdzą, to młodzi małżonkowie będą musieli na jakiś czas zrezygnować z dalekich podróży i całkowicie oddać się pielęgnowaniu ogniska domowego. Dlaczego? Wszystko wskazuje na to, że rodzina Cyrus-Hemsworth powiększy się i zakochani powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Spekulacje na ten temat pojawiły się za sprawą niedawno dodanego przez celebrytkę zdjęcia, na którym ewidentnie możemy ujrzeć zarys już sporych rozmiarów brzuszka. Zobaczcie.

Nie ma się co dziwić, że zaraz po publikacji tego zdjęcia w sieci rozpętała się burza! Miley pozuje na nim jakby była wycięta wprost z blogów parentingowych. Luźna koszulka, ręka na brzuszku – wszystko się zgadza! Nawet podpis do zdjęcia jest dość wymowny: #VeganTurkeyBaby! Oczywiście piosenkarka zapewnia na swoim Insta Stories, że wydęty brzuch jest efektem spożycia nadmiernej ilości indyka, jednak… przypominamy, że Miley od lat jest zdeklarowaną wegetrarianką. Fani już wymyślają imię dla przyszłego dziecka piosenkarki i Liama, my jednak podchodzimy do tej informacji z rezerwą, w końcu kto jak kto, ale celebrytka już nie raz udowodniła, że lubi sobie pożartować. Czyżby to kolejny z jej wybryków? Czas pokaże!

Fot.: EastNews, Instagram @mileycyrus

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.