Kategorie

  • Allani
  • /
  • Moda
  • /
  • Fashion Talks x Hush Warsaw- święto mody polskiej!
trendy stylizacje

Fashion Talks x Hush Warsaw- święto mody polskiej!

Za nami 8 odsłona Hush Warsaw, które odbyło się w zeszły weekend 7-8 maja. Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem udziału w kolejnej edycji, koniecznie przeczytaj naszą relację z tego wydarzenia!

Czym jest HUSH WARSAW?

Hush Warsaw to jedno z większych projektów promujących polską modę. To impreza skupiająca marki z rodzimego rynku, jak i również stanowiąca nie lada gratkę dla wszystkich entuzjastów mody! Zaprezentowano prawie 100 autorskich kolekcji na sezon wiosna-lato ukazując najbardziej unikalne i wykonane z największą starannością projekty dla wszystkich tych, którzy chcą zakupić ubrania oryginalne z metką „made in Poland”.

That’s a wrap!???? #hushwarsaw#tiredasf***#girl#dziewczecajaknigdy @le_petittrou @hush_warsaw Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kasia Partyka (@kasia_partyka) 8 Maj, 2016 o 9:47 PDT

Wydarzenie przyciągnęło wszystkich, którzy lubią modę, tworząc idealne warunki do zapoznania się z rodzimymi projektami jak i również panującymi obecnie trendami. Co ważne, na targach nie chodziło o samo kupowanie, można było spotkać się tam z projektantami i zobaczyć ich najnowsze kolekcje. Zarówno dla kupujących, jak i dla projektantów oraz osób zainteresowanych branżą fashion była to dobra okazja na wymianę doświadczeń.

#dreamnationkids #hushwarsaw #fashionkids #ss2016 #wiosnalato2016 #modadziecieca #modnedziecko   Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @kikimora_magazine 7 Maj, 2016 o 9:25 PDT

Na targach pojawili się również najmłodsi znawcy mody, w bardzo stylowych kreacjach. Pogoda dopisywała, a miejsce imprezy sprzyjało zabawom na świeżym powietrzu. Nie zabrakło również stoisk z projektami stworzonymi dla najmłodszych fashionistów.

#hushwarsaw #fashioncapsule

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @alekziv 8 Maj, 2016 o 10:47 PDT

Wisienką na torcie było zaprezentowanie przez stylistów z Fashion Factory Capsule, jak z 30 rzeczy stworzyć 100 stylizacji na różne okazje. Można było przyjrzeć się krok po kroku w jaki sposób stworzyć unikalne zestawy, w których komponowaniu doradzały m.in. Paulina Krupińska i Maja Sablewska.

 FASHION TALKS X HUSH WARSAW

 

Hush Warsaw w tym roku zostało poszerzone o część merytoryczną składającą się z 4 paneli dyskusyjnych i 10 wykładów- wzbogaconą dzięki współpracy z Fashion Talks, która jest sztandarowym wydarzeniem pierwszej szkoły biznesu mody Fashion PR Talks. Oprócz możliwości zapoznania się z kolekcjami można było uczestniczyć w dwudniowym forum, na którym wypowiadali się specjaliści z branży fashion. Premierowa edycja tego wydarzenia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a liczba przybyłych gości dowodzi, jak ogromne jest zapotrzebowanie na poważne dyskusje o modzie. Podczas forum prelegenci poruszali tematy m.in. jak przygotować biznesplan, jak za pomocą trendów uatrakcyjnić wizerunek marki i wykorzystać je do prężnego rozwoju biznesu. Niezwykle ciekawe był studium przypadku marek, które powstały dosyć niedawno, a dzięki swojej konsekwencji i strategicznym działaniom marketingowym cieszą się ogromną popularnością.

#hush !#fashiontalks

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Allani (@allanipl) 7 Maj, 2016 o 5:48 PDT

Zwieńczeniem dwudniowych rozmów był panel dyskusyjny poświęcony kondycji polskiego biznesu oraz znaczenia mody we współczesnym świecie. Piknikowy charakter spotkania sprzyjał interesującym rozmowom z niezwykle kreatywnymi członkami polskiej branży fashion. Oby więcej takich spotkań!

Fot.:Imaxtree, Instagram

 

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.