Kategorie

Figury woskowe gwiazd, które wyglądają jak żywe!

Co jest największym zaszczytem dla gwiazd? Oczywiście szacunek fanów, nagrody, okładki prestiżowych magazynów, ale również… figura woskowa! Własna podobizna rzeczywistych rozmiarów, wiernie odzwierciedlająca ich odbicie to nie lada wyróżnienie, przeznaczone jedynie dla najjaśniej świecących postaci show-biznesu!

Jeśli czyjaś podobizna znalazła się w muzeum Madame Tussauds, najsławniejszym miejscu prezentującym figury woskowe, to znak, że ktoś zasłynął czymś „wielkim” dla świata. Brzmi to dość patetycznie i faktycznie tak jest, ponieważ miejsce wśród plejady woskowych figur znajdzie się zarówno dla papieża, jak i dla hollywodzkiej celebrytki. Mimo wątpliwej selekcji doboru gwiazd, figury woskowe cieszą się niesamowitą popularnością! Turyści kochają odwiedzać muzeum Madame Tussauds, gdzie mają możliwość zrobić sobie zdjęcie z wierną repliką swojego idola. Która woskowa postać jest najbardziej zbliżona do ideału?

Kylie Jenner

Kylie Jenner doczekała się swojej własnej figury woskowej i to nie byle jakiej! Mamy wrażenie, że jej replika jest jedną z najlepszych figur powstałych na potrzeby wystawy w Madame Tussauds. Figurka jest tak rzeczywista, że patrząc na zdjęcie mamy spory problem, żeby odróżnić woskową Kylie Jenner od tej prawdziwej. Wyzwanie jest na tyle trudne, że gwiazda w wyniku wielu operacji plastycznych na żywo również nie grzeszy naturalnością, co sprawia, że poziom sztuczności zarówno u niej, jak i u jej repliki waha się na podobnym poziomie. Jak Wam się podoba ta figura woskowa? My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem kunsztu artystów pracujących dla muzeum Madame Tussauds. Świetna robota!

[poll id=”123″]

Beyonce

[poll id=”124″]

Ostatnio głośno jest również o woskowym manekinie Beyonce, która niestety nie ma szczęścia, jeśli chodzi o wierne odwzorowanie jej osoby. Powyżej znaleźliśmy dla Was jedyna figurę, która faktycznie przypomina wokalistkę, w innych przypadkach niestety daleko im do ideału. Najwięcej zamieszania wywołało ostatnie dzieło twórców muzeum Madame Tussouds, które w ogóle nie przypomina Beyonce. W Internecie zawrzało! Fani masowo udostępniają posty, w których krytykują woskową figurę! Czy jest tak źle? Oceńcie sami!

 

Kate Middleton

Do rodziny woskowych figur dołączyła również Kate Middleton wraz ze swoim mężem Williamem, których podobiznę możemy obejrzeć w Londynie, Nowym Jorku i Amsterdamie. Nam najbardziej do gustu przypadła replika inspirowana zaręczynami książęcej pary, na której Kate wystąpiła w pięknej niebieskiej sukience. Wykonanie tak wiernie oddających rzeczywistość figur zajęło zespołowi artystów 4 miesiące i kosztowało ponad 150 tys. funtów! Jednak koszt ten okazał się dobrą inwestycją, ponieważ figury woskowe książęcej pary cieszą się niezwykłą popularnością wśród turystów odwiedzających muzeum!

[poll id=”125″]

Sandra Bullock

Jedną z najwierniej oddających ideał figur woskowych jest podobizna Sandry Bullock! To istny majstersztyk, który może oszukać najbardziej wprawione oko! A czy Ty jesteś w stanie odróżnić prawdziwą Sandrę od jej woskowej repliki? Zagłosuj w ankiecie poniżej!

[poll id=”126″]

Fot.: East News

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.