Kategorie

trendy z instagrama

#FishnetsTights – nie wiesz, co to za trend? Zobacz!

Blogosfera oszalała na ich punkcie! Seksowne, odważne i przeznaczone dla kobiet, które nie boją się eksperymentować. Trend na „Fishnets” z wielkim rozmachem wkradł się do mody! Zobacz, o co chodzi.

Kabaretki, bo właśnie o nich mowa, pokochały gwiazdy oraz blogerki i to one zapoczątkowały trend na ponowne noszenie tych specyficznych rajstop. Mimo że większości kojarzą się z problematycznym dodatkiem ocierającym się o kicz, to jednak znalazły rzeszę fanek, które wykorzystują je w swoich stylizacjach.

Seksowny dodatek – kabaretki

Mein Fazit der Fasion Week? Weniger ist mehr. Weniger Shows, weniger Meetings, weniger Event. Dafür mehr Gespräche, mehr Neuentdeckungen, mehr Zeit für ausgewählte Veranstaltungen und weniger Hektik. So habe ich meine diesjährige Fashion Week gestaltet und bin sehr glücklich damit, nicht jede Tür mit den Worten „In einer halben Stunde muss ich wieder weiter” und pseudobusy Gesichtsausdruck öffnen zu müssen. Genug Zeit zum Shooten blieb somit auch und in der nächsten Woche seht ihr gleich 4 frische Looks direkt aus Berlin ?? Morgen Abend gehts dann nachhause und ich freue mich nach der Großstadt schon wieder auf meine kleine Heimat ? Auf dem Bild seht ihr übrigens eine meiner top Entdeckungen in dieser Woche bei @reichertplus Einen super kuscheligen und dennoch sportlichen Pullover von @puma ?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim | Blogger&Influencer (@kiamisu_)


Standardowo kabaretki zakładałyśmy do spódnicy, dbając, aby dziury w nich nie były zbyt przesadzone. W tym sezonie nosimy je specyficznie. Najbardziej pożądane są kabaretki o dużych oczkach, nadających seksownego charakteru stylizacji. Zakładamy je pod przecierane spodnie, podciągając górę rajstop do wysokości pępka. Na Instagramie, wpisując hashtag #fishnetstights, odnajdziesz tysiące inspiracji dziewczyn z całego świata! Jeśli jednak taki sposób noszenia kabaretek jest dla Ciebie zbyt wyzywający lub po prostu dziwny, możesz również  potraktować je jako seksowny dodatek, niepozornie odznaczający się w Twojej stylizacji. Blogerki noszą je np. w postaci krótkich skarpetek, które zakładają do butów odsłaniających kostkę.

#Fishnetstights

Silver ? Sunday spark with silver skirt ? #silver #ootd

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jacqueline Mikuta (@mikutas)

Jeśli zakładasz je do spódnicy, to wybieraj kabaretki o średnich oczkach. Będziesz zaskoczona jak bardzo odmienią one Twój zestaw. Trzeba jednak przyznać, że jest to bardzo trudny trend i powinnaś go stosować rozważnie, zachowując umiar i dobry smak. Niestety, źle dobrane do stylizacji kabaretki mogą być tandetne i kiczowate. Masz już pomysł, jak wykorzystać ten trend w swoich zestawach? Napisz nam o tym w komentarzu!

Fot: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.