Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Gala Mistrzów Sportu 2018 — wybieramy najlepsze kreacje
gwiazdy na gali mistrzów sportu

Gala Mistrzów Sportu 2018 — wybieramy najlepsze kreacje

Co za emocje, co za wygrana! Gala Mistrzów Sportu 2018 dobiegła końca, a my przeglądamy najlepsze kreacje tego wieczoru. Lewandowska, Stoch, Szostak… Kto jeszcze zaszczycił swoją obecnością i jak wypadł na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

Sobota pełna była sportowych emocji! Kiedy Kamil Stoch świętował zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni, jego koledzy i koleżanki ze świata sportu szykowali się do corocznej Gali Mistrzów Sportu 2018. Na zwieńczeniu organizowanego już po raz 83. plebiscytu Przeglądu Sportowego pojawiły się tłumy wybitnych sportowców, jak również zwyczajnych, żądnych chwili sławy celebrytek. Kto najładniej prezentował się na ściance? Oceńcie same!

Czyja żona zadała szyku?

Jak to zazwyczaj bywa, nie wszyscy sportowcy mogli osobiście pojawić się na gali, dlatego nie dziwi obecność szykownych kobiet, które odbierały nagrody w imieniu swoich utalentowanych mężów. Ania Lewandowska, tak jak w zeszłym roku, pojawiła się na imprezie Mistrzów Sportu w zastępstwie Roberta, który obecnie trenuje w Katarze — odebrała również za niego nagrodę za zdobyte w plebiscycie 2. miejsce. Gury fitnessu olśniła wszystkich zwiewną i długą balową suknią marki N°21 w odcieniu pudrowego różu. Cóż, w takim romantycznym wydaniu rzadko możemy podziwiać Anię, jednak wydaje nam się, że jej kreacja była lekko niedopasowana do sportowej sylwetki.

Na zupełnie inny styl postawiła Ewa Bilan-Stoch. Żona Kamila Stocha raczej unika ścianek, dlatego jej widok na Gali Mistrzów Sportu tym bardziej wzbudził uwagę mediów. Podczas gdy jej mąż świętował historyczne zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni oraz zasłużoną wygraną w plebiscycie Przeglądu Sportowego, Ewa brylowała na gali w stylizacji nawiązującej do góralskiego stroju. Biała haftowana bluzka, długa czarna spódnica, czerwone korale i kopertówka: wszyscy jednogłośnie uznali, że skromna i naturalna Ewa Bilan-Stoch była objawieniem tegorocznej imprezy.

W stylu Ani Lewandowskiej:

W stylu Ewy Bilan-Stoch:

Gwiazdki Polsatu kuszą dekoltem

Oprócz osób związanych ze sportem, na gali nie mogło zabraknąć celebrytek. W tym roku pojawiło się grono gwiazd związanych z Polsatem, który po raz pierwszy transmitował wydarzenie. Nie zabrakło Agnieszki Kaczorowskiej w designerskiej żółtej sukni z bufiastymi rękawami, Karoliny Szostak w seksownym wydaniu oraz Joanny Liszowskiej w połyskliwej czerni. Co ciekawe, każda z nich postawiła na imponujące głębokie dekolty. Czy celebrytki nie przesadziły? Odniosłyśmy wrażenie, że piersi Karoliny Szostak, jak i Joanny Liszowskiej ściśnięte transparentną tkaniną o mało nie eksplodowały.

Pojedynek na koronki

Oprócz szalenie modnych cekinów i oryginalnych stylizacji nie mogło zabraknąć tego, co na wszelkich galach i balach sprawdza się idealnie — koronki. Na kreacje z tym wzorem w roli głównej postawiły Maja Włoszczowska i Natalia Jakuła. Maja wybrała wybrała długą ciemnozieloną kreacje, której koronkowy wzór świetnie prezentował się na cielistej podszewce. Outfit kolarki uzupełniały kolczyki z chwostami oraz złota kopertówka puzderko. W ognistej czerwieni wystąpiła Natalia Jakuła. Obcisła kreacja partnerki Tomasza Iwana podkreślała jej szczupłą sylwetkę i dorodny biust, a połyskującą koronkę dopełniała mieniąca się złotym brokatem kopertówka.

Ubierz się jak Maja Włoszczowska:

W stylu Natalii Jakuły:

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

2 komentarze