Kategorie

wzorki na paznokciach

Geode nails – nowy trend w stylizacji paznokci

Na Instagramie znów pojawił się nowy trend. Tym razem to nietypowy manicure o nazwie geode nails. Co to takiego? Jak wygląda? Koniecznie sprawdź!

Stylizacja paznokci staje się coraz bardziej efektowna. Zapomnij o jednolitych pazurkach. Teraz rządzą wyraziste, różnokolorowe! Efekt 3D zagwarantuje Ci geode nails. To nowy, gorący hit! Tak umalowane paznokcie robią oszałamiające wrażenie. Warto spróbować stworzyć je samemu. Podpowiadamy, jak to zrobić!

Geode nails – co to jest?

https://www.instagram.com/p/BPxgTZvj-Uv/?taken-by=thebasecoat

Nowy trend kosmetyczny przypomina przestrzeń masy skalnej, którą wypełniają minerały. To również kryje tajemnicza nazwa geode. Paleta barw w przypadku tego hitu jest nieograniczona! Możesz łączyć ze sobą kilka różnych kolorów i odcieni jednocześnie. Błysk oraz mieniące się drobinki są mile widziane. Przy geode nails nie musisz się martwić nierówno rozłożoną emalią, nie będzie to żadnym problemem. Im bardziej szalone i nietypowe pomysły, tym lepszy efekt osiągniesz. Przy tak ciekawie pomalowanych paznokciach biżuteria na dłoni nie jest już potrzebna!

Jak wykonać manicure?

https://www.instagram.com/p/BQ66obqBYsA/?taken-by=nailedbyautie

Musisz mieć zarówno lakier matowy,  perłowy, jak i metaliczny. Przyda Ci się również brokat lub małe kryształki. Tak naprawdę, możemy wykonać geode nails na dwa sposoby. Pierwszy z nich to nakładanie kilku różnych kolorów lakieru na płytkę paznokcia. Następnie przy pomocy elektrycznej frezarki zdrapujemy odrobinkę emalii. Robimy tak w dwóch lub trzech miejscach. Różny poziom zdarcia sprawia, że manicure odkrywa nowe barwy i przypomina geode. Kolejny wariant wymaga większych zdolności manualnych i wyobraźni! Samemu tworzy się fantazyjne wzory, które mogą być wykończone np. brokatem. Ta technika to opcja dla osób, które świetnie radzą sobie ze stylizacją. Nie musisz jednak zdobić wszystkich paznokci! Geode nails stwórz tylko na dwóch lub jednym. Reszta niech będzie minimalistyczna, albo udekorowana innym motywem.

https://www.instagram.com/p/BTVSANrhuXS/?tagged=geodenails


Fot.: Instagram

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.