Kategorie

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk

Głośny debiut Renaty Kaczoruk w show biznesie

Wielu z Was pewnie zastanawia się kim jest jest Renata Kaczoruk… Łatwiej pewnie będzie ją skojarzyć, gdy napiszemy, że jest to „Dziewczyna Króla TVN”.  Większość z nas poznała ją, gdy starszy od niej Kuba Wojewódzki pochwalił się, że zostali parą. Kim jest piękna modelka? Przeczytajcie!

Renata, mimo że przez długi czas znajdowała się w cieniu swojego partnera, teraz postanowiła sama zapracować na swoją rozpoznawalność, realizując projekty, które określają ją jako modelkę, aktorkę i… uczestniczkę programów rozrywkowych.

Zacznijmy od tego, że Renata Kaczoruk to przede wszystkim odnosząca sukcesy modelka o idealnych proporcjach. Na swoim koncie ma już wiele prestiżowych pokazów, np. wystąpiła w kreacjach Céline oraz Gorgio Armani. Największy rozkwit jej kariery przypada na okres pobytu w Tokio, gdzie zdobyła największe doświadczenie zawodowe. Oprócz pracy w modelingu, Renata próbuje również swoich sił w aktorstwie – mogliśmy zobaczyć ją m.in w serialu Pierwsza miłość lub filmie Miłość na wybiegu. Obecnie jednak modelka postanowiła zaistnieć w telewizji i pokazać się szerszemu gronu odbiorców, za sprawą programu Azja Express, w którym zmaga się z przeszkodami, do których nie przywykła w swoim luksusowym życiu. Widać, że Renata Kaczoruk ma duże wsparcie w stacji TVN, ponieważ dostała również swój własny program Modelki 3.0, w którym pokazuje życie modelek „od kuchni”. Czyżby Renata i Kuba zostali jednymi z najpopularniejszych prowadzących w TVN? Zobaczymy!

Styl Renaty Kaczoruk

Modelka słynie z niesamowitej figury, która nie potrzebuje zbędnych ozdobników. Dlatego na co dzień ubiera się sportowo i wygodnie: T-shirty, flanelowe koszule, krótkie szorty i sneakersy. Na bardziej oficjalnych wyjściach Renata stawia na minimalizm, zarówno w krojach, jak i kolorach. Najczęściej wybiera proste sukienki, które bez zbędnej nachalności podkreślają jej atuty. Modelka lubi również zaskakiwać i do eleganckiej kreacji dobierać… sportowe trampki. Z drugiej strony całkowicie może sobie na to pozwolić, w końcu nie musi sobie dodawać centymetrów!

Renata Kaczoruk – Wojewódzka?

#pojedynek#na#obraczki#andrzejseweryn#kubawojewodzki#5:1#wtorek#tvn#skecherspolska @skechers_poland

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) 20 Wrz, 2016 o 2:02 PDT

Ostatnio o Renacie Kaczoruk stało się głośno za sprawą jej domniemanego ślubu z Kubą Wojewódzkim. Media spekulują, czy jest możliwe, aby ta piękna, o 20 lat młodsza od niego modelka, aż tak rozkochała w sobie egocentrycznego, „wiecznego kawalera”, jakim jest Kuba. Poza tym showman sam podkręca temat, poprzez zdjęcia, jakie dodaje na swoich profilach lub komentarze, jakie wypowiada. Nawet w swoim programie pochwalił się Andrzejowi Sewerynowi swoją obrączką, która zresztą znajdowała się na niewłaściwej ręce. Jednak czy naprawdę doszło do ślubu pomiędzy piękną modelką a Kubą Wojewódzkim, wiedzą tylko oni! My na wszelki wypadek życzymy Młodej (w sumie nie do końca już takiej młodej) Parze wszystkiego najlepszego!

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.