Kategorie

Grzegorz Krychowiak dla Apart

Nowa rola Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak to najbardziej stylowy piłkarz Polskiej Reprezentacji. Jego niesamowite wyczucie stylu zostało docenione przez biżuteryjną markę Apart, z którą właśnie podpisał kontrakt. Jak sportowiec sprawdzi się w roli modela? Koniecznie sprawdźcie!

Niesamowita kariera piłkarska, piękna kobieta u boku i nietuzinkowy styl tak można w skrócie podsumować sylwetkę Grzegorza Krychowiaka. Oprócz sukcesów na boisku, gwiazda Polskiej Reprezentacji zdobyła uznanie świata mody. Piłkarz właśnie został nowym ambasadorem marki Apart. To zupełnie inne wyzwanie dla gracza francuskiego klubu, Paris Saint-Germain. Sport i moda to zdecydowanie zgrany duet, szczególnie w przypadku Grzegorza Krychowiaka.

Ambasador Grzegorz Krychowiak

Luksusowe produkty marki Apart zyskały nowego ambasadora, polskiego piłkarza Grzegorza Krychowiaka. Sportowiec będzie reklamował zegarki z luksusowej linii Albert Riele. Apart na swoim Instagramie pokazał jedynie jedno zakulisowe zdjęcie, zapowiadające współpracę ze znanym piłkarzem. Choć w sieci znajdziemy już kolejne fotografie z backstage`u nowej kampanii na sezon jesień-zima 2016/17. Stylizację przygotowała Magda Jagnicka oraz Milena Bekalarska, oczywiście są one bardzo eleganckie i doskonale odzwierciedlają styl polskiej gwiazdy. Zdjęcia do kampanii robił znany na całym świecie, polski fotograf Marcin Tyszka. Sesja odbyła się w Paryżu, gdzie mieści się nowy klub piłkarski Grzegorza. Co ciekawe, za kulisami można było również zobaczyć partnerkę piłkarza – modelkę Celię Jaunat. Być może to nie przypadek i również ona będzie miała jakiś udział w kampanii. Przekonamy się o tym już niedługo!

You will see effects of ours work soon #apart #albertriele #shooting @celiajaunat @michalbielecki_ @wilsonwillofficial

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak) 19 Sie, 2016 o 6:24 PDT

Stylowy piłkarz

Grzegorz Krychowiak nie od dziś interesuje się światem mody i najnowszymi trendami. W jego szafie znajdziemy ubrania i dodatki największych domów mody. Takiej garderoby pozazdrościłaby mu nie jedna kobieta. Piłkarz pasję do mody dzieli ze swoją partnerką Celią Jaunat – fashionistką, a także modelką. Stylowa para razem robi zakupy oraz podróżuje. Nawet na planie kampanii Apart pojawili się wspólnie. Czy teraz oni będą kolejną, zakochaną parą reklamującą produkty marki? Zobaczymy!

#Paris with @celiajaunat

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak) 10 Sie, 2016 o 11:48 PDT

Fot.: Eastnews, Instagram

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.