Kategorie

  • Allani
  • /
  • Męski styl
  • /
  • Grzegorz Krychowiak – piłkarz, wyczucia stylu zazdroszczą mu blogerki modowe

Grzegorz Krychowiak – piłkarz, wyczucia stylu zazdroszczą mu blogerki modowe

Wczoraj odbył się mecz polskiej reprezentacji! Nasza drużyna rozgromiła Armenię 6:1. Trzeba przyznać, że biało-czerwoni na boisku prezentują się fenomenalnie. A jaki styl prezentują po za murawą? Przyjrzałyśmy się w szczególności jednemu z naszych wyjątkowo modnych zawodników.

Grzegorz Krychowiak, bo właśnie o nim mowa, to niekwestionowany król trendów w naszej polskiej reprezentacji. Jego stylizacji nie powstydziliby się najmodniejsi trendseterzy biorący udział w światowych Fashion Weekach. Zawrotna kariera sportowa, piękna partnerka u boku i garderoba pełna perełek od największych projektantów – tak w skrócie można opisać sylwetkę Grzegorza Krychowiaka.

Styl Grzegorza Krychowiaka

Krążą pogłoski, że Krychowiak ma większą garderobę niż jego partnerka Célia. Niektórzy spekulują również, że jego kontrakt w PSG był dla niego spełnieniem nie tylko aspiracji piłkarskich, ale również modowych. Bliskość do najbardziej luksusowych butików i pokazów największych projektantów oraz niebotycznie wysoka wypłata pojawiająca się na koncie Krychowiaka sprawiły, że stylowa natura „Krychy” mogła jeszcze bardziej się rozwinąć. Dlatego podejrzewamy, że jego przejście do West Bromwich Albion, gdzie bardziej króluje stal niż moda, może nie być dla niego i jego partnerki najprzyjemniejszą decyzją. Krychowiak jednak postanowił nie rezygnować z francuskiego szyku w swoich stylizacjach, co udowodnił w poniedziałek, pojawiając się na zgrupowaniu reprezentacji. Zobaczcie!

Grzegorz Krychowiak jak Chuck Norris

Krychowiak zadał szyku w stylowym, czarnym płaszczu ozdobionym militarnymi guzikami, do którego dobrał spektakularny kapelusz oraz szalik podkreślający jego wyczucie trendów. Dopełnieniem modnej stylizacji była niebieska torba, która wywołała w tej stylizacji najwięcej kontrowersji. Strój piłkarza zebrał lawinę pozytywnych komentarzy, ale również… żartów. Jedną z osób, która podśmiechiwała się z wizerunku Krychowiaka, jest jego kolega Wojciech Szczęsny, który na konferencji wcielił się w rolę dziennikarza i zadał selekcjonerowi pytanie:

„Ja mam pytanie do sztabu szkoleniowego. Wrócił Grzegorz Krychowiak po krótkiej przerwie i chciałem zapytać, czy trener widział może stylówkę w jakiej przyjechał Grzesiek i czy będą konsekwencje jakieś wyciągnięte w stosunku do Grześka? zapytał Wojtek Szczęsny.

Tak zauważalne było w jakim stroju przyjechał Grzegorz. Trzeba powiedzieć, że naprawdę styl wysoka klasa. Widać, że wysoki poziom światowy- odpowiedział drugi trener reprezentacji. 

Nie zgadzamy się, ale dziękuję bardzo odpowiedział Wojciech Szczęsny.

 

A Wy co myślicie o stylówce piłkarza?

Zobaczcie inne stylizacje naszej modnej „Krychy”:

Fot.: Instgram, EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.