Kategorie

Marina Łuczenko Szczęsna

Gwiazdy bez makijażu! Która jest naturalną pięknością??

Gwiazdy bez makijażu – to nie zdarza się często! Zazwyczaj celebrytki dbają, aby ich wizerunek dostępny dla fanów był nieskazitelny, dlatego często malują się idąc nawet po przysłowiowe bułki do sklepu! Niektóre jednak wykazały się odwagą i postanowiły pokazać się w social mediach w wersji sauté.

Jak obstawiacie, czy nasze polskie celebytki mogą pochwalić się naturalnym pięknem i bez skrępowania mogą zrezygnować z podkładów i tuszu do rzęs, czy jednak swoją urodę zawdzięczają jedynie profesjonalnie wykonanemu wizażowi? Sprawdźmy, czy uda nam się rozpoznać nasze gwiazdy w wersji natural!

Marina Łuczenko-Szczęsna bez makijażu

Odkąd w sieci krążą plotki o domniemanej ciąży piosenkarki, Marina ponownie jest na świeczniku! Media minuta po minucie śledzą jej poczynania w nadziei, że uda im się znaleźć odpowiedź na pytanie „czy Wojciech Szczęsny zostanie ojcem?”. Do tej pory informacje te nie zostały potwierdzone, jednak skrupulatne obserwacje gwiazdy pozwoliły na odkrycie naturalnego wizerunku Mariny. Piosenkarka na swoim Instastory pokazała się bez grama makijażu i przyznajcie, że prezentuje się niezwykle pięknie! Pełne usta, nieskazitelna cera i perfekcyjne brwi – jak widać żona Szczęsnego nie potrzebuje poprawiać swojej urody zbędnymi kosmetykami. A może gwiazda promienieje z innego powodu? Tego pewnie dowiemy się już wkrótce!

Ubrania w stylu Mariny Łuczenko-Szczęsnej:

Anna Mucha w naturalnej odsłonie

Po publikacji tego zdjęcia na swoim Instagramie, aktorka Anna Mucha musiała zmierzyć się ze skrajnymi opiniami. Część fanów chwaliła gwiazdę za odwagę i otwartość w pokazywaniu swojego prawdziwego „ja”, inni byli rozczarowani jej naturalnym wizerunkiem. Podpuchnięte oczy i nierówny koloryt skóry delikatnie zachwiał postrzeganie aktorki, jako medialnej piękności. Jednak, bądźmy szczere – czy nasze odbicie w lustrze zawsze jest takie idealne? A Ty, po której stronie jesteś? Fanów naturalnego wyglądu celebrytki, czy jednak wolisz ją oglądać w pełnym makijażu? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Ubierz się w stylu Anny Muchy: 

Małgorzata Rozenek-Majdan bez makijażu

Na koniec przygotowaliśmy dla Was zdjęcie divy polskiego show-biznesu – Małgorzaty Rozenek-Majdan. Obecnie jej popularność w mediach jest niewyobrażalna i ciągle rośnie! Jeśli już masz dość wszechobecnej Pani Perfekcyjnej, musimy Cię zmartwić – Gonia w nowej ramówce TVN powróci na ekrany telewizorów ze zdwojoną siłą! Wszystko za sprawą jej nowego programu „IronMajdan”, w którym wraz ze swoim mężem Radosławem będą się mierzyć z wyzwaniami podczas odległych podróży po kontynentach. Program ten bez wątpienia pozwoli nam na oglądanie celebrytki w wielu osłonach, w tym na pewno w wersji bez makijażu! Jednak czy akurat u tej gwiazdy różnica jest aż tak widoczna? Bez wątpienia mają na to wpływ zbawienne usługi chirurgiczne. A Wam jak się podoba Małgorzata Rozenek-Majdan bez profesjonalnego wizażu? Podzielcie się swoją opinią poniżej!

Lubisz styl Małgorzaty Rozenek-Majdan? Te rzeczy Ci się spodobają! 

Fot.: EastNews, Instagram

 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.