Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Gwiazdy nago na okładce magazynu! Co nimi kieruje?
womens health

Gwiazdy nago na okładce magazynu! Co nimi kieruje?

Najnowszy, a zaraz niezwykle wyjątkowy numer Women’s Health, jest już dostępny w sprzedaży, a w nim… piękne polskie gwiazdy, które przed aparatem pozowały zupełnie nago. Dlaczego zdecydowały się na tak śmiałą współpracę? Wszystko w słusznej sprawie! Zobaczcie!

To pierwsze, historyczne wydanie Women’s Health, w którym gwiazdy na okładce pozują zupełnie nago! Czyżby wydawcy lifestylowego magazynu w tak odważny sposób postanowili przyciągnąć czytelników? Nie tym razem. Golizna na okładce to przemyślana konwencja, mająca nawiązywać do trudnego, jednak niezwykle istotnego tematu samoakceptacji. Motyw ten nie jest przypadkowy! Ideę wrześniowego wydania Women’s Health poprzedziła międzynarodowa ankieta przeprowadzona w 20 krajach, która naświetliła nasilający się u kobiet problem akceptacji własnego ciała. Szczególnie istotny dla nas jest fakt, że Polska wypadła najsłabiej w tym zestawieniu. Okazuje się, że aż 51% polskich kobiet na pytanie „czy uważasz, że jesteś piękna” odpowiada przecząco. Gwiazdy, które zostały zaproszone do współpracy przy projekcie, miały na celu udowodnić, że pewność siebie i pokochanie własnej cielesności wzmaga naszą samoakceptację i pozwala czuć się piękną! Kto zdecydował się na odważną sesję?

Nagość w słusznej sprawie

Wśród zaproszonych polskich gwiazd znalazły się kobiety w różnym wieku i o różnych kształtach. Przewodzi im seksowna Sofia Vergara, która stała się twarzą całego projektu, pojawiając się na 15 okładkach magazynu publikowanego na całym świecie. W Polsce dodatkowo zostały stworzone trzy okładki: z Anną Wendzikowską, Odetą Moro oraz Grażyną Wolszczak, które były ubrane jedynie w pewność siebie! Cztery okładki prezentują całkowicie od siebie różne kobiety, których figury mają zachęcić do dyskusji na temat akceptacji własnego ciała.

Piękne Polki w Women’s Health

Oprócz piękności na okładce, w magazynie znajdziemy również sesję rozbieraną oraz wywiady z Kamilą Szczawińską, Macademian Girl i Anną Orłowską, które opowiadają o doświadczeniach w dążeniu do akceptacji własnego ciała. Udowadniają, że sposób, w jaki myślimy o sobie i nagości ma ogromny wpływ również na to, jak postrzegają nas inni. Co myślicie o takiej inicjatywie? Napiszcie nam w komentarzu poniżej!

[poll id=”150″]

Fot.: ONS, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.