Kategorie

kayah w butach

Gwiazdy stawiają na nietypowe… buty

Kayah i dawno niewidziana Sylwia Grzeszczak uświetniły swoją obecnością polsatowski koncert w Kielcach. Gwiazdy postawiły na niebanalne i nieco kontrowersyjne buty – sprawdźcie jakie! Czy staną się one hitem tej jesieni?

Sezon letnich koncertów dobiega końca, a stacje prześcigają się w organizowaniu uroczystych pożegnań lata. W miniony weekend w Kielcach zabrzmiała polska muzyka na zorganizowanym przez Polsat „Magicznym pożegnaniu wakacji”. Na scenie, oczywiście, pojawiła się śmietanka polskiej estrady. Były elementy rocka, popu, a zgromadzona publiczność mogła posłuchać Agnieszki Chylińskiej, Margaret, Ewy Farny, Kayah czy Sylwii Grzeszczak. Zwłaszcza te ostatnie piosenkarki powaliły kielecką publiczność nie tyle swoim występem, co stylizacjami. Gwiazdy odważyły się na nietypowe obuwie.

Kayah śledzi światowe trendy

Kayah ma swoje stylizacyjne wzloty i upadki, a podczas niedzielnego koncertu udowodniła, że z zapartym tchem śledzi bieżące trendy i mocno się nimi inspiruje. Piosenkarka wystąpiła w luźnej polarowej bluzie i wysokich niebieskich kozakach, które przypominały raczej spodnie połączone z butami. Takie kozaki lansował niedawno Balenciaga, a do ich fanek należą choćby siostry Hadid. Jednak czy w polskich realiach skórzane muszkieterki o intensywnie niebieskiej barwie mogły wyglądać światowo? Kayah raczej się nie popisała, a jej ekstrawagancką stylizację złośliwi porównują do stroju rybaka. Czy słusznie?

Sylwia Grzeszczak w ognistej czerwieni

Sylwia Grzeszczak ostatnio rzadziej bryluje w mediach, dlatego jej występ na niedzielnym koncercie był gratką dla fanów. Piosenkarka na tę okazję wybrała romantyczną sukienkę z falbankami, która zmysłowo odsłaniała nogi. Trzeba przyznać, że kolor – ognista czerwień, okazała się wyjątkowo trafiony i świetnie pasował do urody artystki. Niestety, nigdy nie może być perfekcyjnie! Winowajcą okazały się tutaj buty. Czerwone kozaki z marszczoną cholewką, pokryte cekinany były nieco krótsze niż te, które wybrała Kayah. Niestety, okazały się równie fatalne i sprawiły, że stylizacja wydawała się żywcem wyjęta z biesiady w stylu country. Jaka szkoda!

Fot.: ONS

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

One Comment