Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Gwiazdy w bieliźnie na pokazie Jemioła!

Gwiazdy w bieliźnie na pokazie Jemioła!

Pokazy Łukasza Jemioła to nie tylko wydarzenia modowe, ale także towarzyskie. Ten wczorajszy przyciągnął wiele osób, które dosyć często biorą udział w branżowych imprezach.  Zobaczcie, kto tym razem skradł show i zwrócił na siebie największa uwagę…

Na pokazie Łukasza Jemioła pojawiły się tłumy gwiazd! Oczywiście na czerwonym dywanie przeważała płeć piękna. Nie zabrakło więc Hanny Lis, Beaty Tadli, Karoliny Szostak i wielu innych, którzy są regularnymi gośćmi wszystkich imprez Jemioła.

Najbardziej kontrowersyjna stylizacja sezonu!

Jak się okazuje, Małgorzata Frąckowiak nie przestaje szokować! Wszystkie oczy zwrócone były właśnie na nią. Z drugiej strony, gdyby nie jej stylizacja, pokaz byłby zbyt nudny i przewidywalny, a tu mamy jednak element zaskoczenia! Modelka postanowiła dość mocno wyróżnić się swoim strojem, którym skradła całe show! Gwiazda najpierw zaczęła pozować w panterkowym płaszczu zaprojektowanym przez Jemioła, a następnie, by zapewnić zgromadzonym więcej pikantnych emocji, zdecydowała się pozować fotoreporterom zdejmując kolejne partie ubrań.

Gdy tylko zrzuciła z siebie okrycie wierzchnie, naszym oczom ukazała się czarna, przezroczysta kreacja, a raczej siateczka, pod którą widać było calutką bieliznę topmodelki. Ciężko było nazwać jej strój kreacją, gdyż powabne wdzięki było widać w całej okazałości. Bardzo gorąco! Na koniec oczywiście gwiazda zdecydowała się na charakterystyczny make-up no makup i oczywiście rozpuszczone włosy. Stylizacji nie omieszkała skomentować stylistka Dorota Wróblewska, która na swoim Facebooku napisała:

Największą atrakcją wydarzenia były pośladki Magdaleny Frąckowiak. Modelka tym razem postawiła na dość kontrowersyjny look projektu Jemioła. Na szczęście był to piękny obrazek, bo nogi ma do nieba! Cel został osiągnięty, bo do wywiadów z modelką ustawiła się kolejka jak w PRL-u.

Małgorzata Socha bryluje na salonach

Łukasz Jemioł i Małgorzata Socha przyjaźnią się od lat, czego dowodem są ich wspólne zdjęcia regularnie wrzucane na Instagrama. Aktorka jak nikt rozumie projekty projektanta i jego poczucie estetyki. Wczorajszego wieczoru pojawiła się w niezwykle wytwornej stylizacji, składającej się z aksamitnego kombinezonu z lampasami na nogawkach.

Kreacja dość mocno wyróżniła się na tle innych. Otóż wycięty dekolt odważnie odsłonił linię biustu – może pani Socha nie prezentowała się tak odważnie jak Magdalena Frąckowiak, jednak wzbudziła zainteresowanie fotoreporterów. Na wierzch nonszalancko narzuciła welurową marynarkę, a stylizację uzupełniła markową torebką na łańcuszku od Yves Saint Laurent i klasycznymi szpilkami. Wyglądała fenomenalnie!

Bardzo modna Hanna Lis

Tego pokazu Hanna Lis nie mogła wykreślić ze swojego kalendarza! W końcu to był wyjątkowy dzień dla jej przyjaciela i towarzysza podróży z „Azji Express”. Dziennikarka pojawiła się w dosyć szarej, burej stylizacji, a nasz wzrok głównie skupił się na narzutce w cętki, kabaretkach oraz lakierowanych kozakach. Zestaw ten nieco nas podzielił.

Choć nie wyróżniał się jakoś specjalnie spośród tłumu, to jednak Hannie udało się połączyć wszystkie trendy w jednej stylizacji. Monochromatyczny outfit został przełamany ciekawą teksturą i nieoczywistymi dodatkami, jak np. pikowaną torebką i kozakami za kolano. Niby tu wszystko gra, niby rozumiemy tę stylizację, jednak zestaw wydaje nam się zbyt nudny i mdły. Po Hannie, która uwielbia modę, spodziewaliśmy się czegoś ciekawszego.

Fot.:Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.