Kategorie

  • Allani
  • /
  • Redakcja poleca
  • /
  • Horoskop na listopad 2020. Co czeka cię w sferze uczuciowej, zdrowotnej i w modzie? Sprawdź!
Sprawdź swój horoskop na listopad 2020 i zobacz, co zaskoczy cię w tym miesiącu!

Horoskop na listopad 2020. Co czeka cię w sferze uczuciowej, zdrowotnej i w modzie? Sprawdź!

W jaki sposób układ planet wpłynie w najbliższym czasie na podejmowane przez ciebie decyzje? Jakich zmian możesz spodziewać się w pracy, w miłości i w zdrowiu? Sprawdź swój horoskop na listopad 2020 i dowiedz się, co przygotował dla ciebie los! 

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Miłość – jak kochasz, to na zabój! Skorpiony są bezkompromisowe w miłości i szukają jej nawet całe życie. Uważaj na to, jak traktujesz obiekt swoich uczuć – każdy potrzebuje trochę przestrzeni. Daj swojej połówce odrobinę samodzielności. Te Skorpiony, które wciąż szukają bratniej duszy, muszą uważać, żeby nie wiązać się z kimś za wszelką cenę.

Praca – Skropiony są oddane pracy, jednak musi ona być dla nich interesująca. W tym miesiącu czeka cię wiele ciężkiej pracy, ale nie martw się – na końcu czeka też nagroda! Uważaj jednak na tarcia ze współpracownikami – mogą przysporzyć kłopotów.

Zdrowie – Skorpiony to najczęściej okazy zdrowia, lubiące wysiłek i pracujące nad kondycją. Jednak musisz uważać, aby nie przecenić swoich możliwości. Nie przeciążaj się, inaczej może czekać cię kontuzja!

Kamień – rubin, opal.

Kolor – czarny, granat.

Moda – Skorpiony to zwolennicy prostej i użytkowej mody, jednak lubią się nią pobawić. Postaw na klasykę – ona najbardziej Ci pasuje. Jednak pamiętaj – klasyczne nie znaczy nudne! Proponujemy czerń i biel – z tego zestawu dwóch kontrastowych kolorów można stworzyć wiele wyrazistych stylizacji. Uzupełnij je nietuzinkową, rzemieślniczą biżuterią.

Sławne Skorpiony: Edyta Górniak, Kayah, Julia Roberts, Leonardo DiCaprio, Janusz Korwin Mikke, Janusz Palikot.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Miłość – single nie powinni mieć problemu ze znalezieniem nowego obiektu westchnień. Idealna para dla Strzelca to Bliźnięta. Ci zaś, którzy mają swoją drugą połówkę powinni zadbać o podsycanie ognia namiętności – zorganizuj np. nietuzinkową randkę.

Praca – uważaj, żeby swoją pasją i zamiłowaniem do wystąpień nie przytłoczyć innych. W pierwszej połowie miesiąca pojawi się szansa, aby dać swoim współpracownikom szansę na wykazanie się.

Zdrowie – jesteś z natury odporny na choroby, jednak nie opieraj się tylko na tym. W tym miesiącu szczególnie zadbaj o siebie i unikaj nadmiaru, szczególnie w jedzeniu.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Miłość – w drugiej połowie miesiąca może pojawić się osoba, która zrozumie, że potrzebujesz czasu, aby dojrzeć do poważnego związku. Uważaj, ponieważ swojemu partnerowi możesz wydawać się chłodny w uczuciach.

Praca – nie daj ponieść się ambicjom, bo mogą cię zgubić. W tym miesiącu może pojawić się wiele pokus, aby poświęcić pracy cały czas – jednak nie rób tego, bo odbije się to na twojej rodzinie.

Zdrowie – nie przemęczaj organizmu – postaw na relaks. Odpoczynek może zdziałać więcej niż niejedna tabletka.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Miłość – wolne Wodniki muszą pokonać swój introwertyzm – za rogiem czeka ktoś, kto chętnie pozna cię bliżej. W związku nie przesadzaj z brutalną szczerością – niektóre rzeczy można zachować dla siebie.

Praca – ktoś w pracy może chcieć podciąć ci skrzydła – nie daj sobie wmówić, że jesteś zły w tym co robisz. Pod koniec miesiąca czekają cię nowe wyzwania.

Zdrowie – techniki relaksacyjne oraz medytacja uchronią cię przed skutkami stresu. Zachowaj równowagę pomiędzy ciałem a umysłem.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Miłość – miłość czeka tuż za rogiem, jednak pamiętaj – nie ma ideałów. W związku nie szukaj cały czas romantyzmu – razem z ukochanym postarajcie się szukać pięknych chwil w prozie życia.

Praca – na początku miesiąca mogą pojawić się nowe propozycje zawodowe. Rozważ je jednak na chłodno i zastanów się, czy wyczerpałeś już wszystkie możliwości płynące z twojej obecnej drogi zawodowej. 

Zdrowie – nie kieruj się tak bardzo emocjami – mają wpływ na twoje zdrowie. W tym miesiącu może pojawić się poważny stres – rozładuj go aktywnością fizyczną np. jogą lub spacerem po lesie.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Miłość – łatwo się zakochujesz, ale uważaj na to, w kim. W tym miesiącu może pojawić się ktoś, kto złamie ci serce. Barany w związkach muszą trochę zwolnić – znajdź czas dla swojego partnera. Czasami Netflix i dobre jedzenie mogą przerodzić się w wspaniałą randkę.

Praca – jeśli kierujesz ludźmi – zwróć uwagę na swój zespół, mogą pojawić się w nim niesnaski. Pod koniec miesiąca może pojawić się wyzwanie, które będzie wymagało od ciebie dużo uwagi.

Zdrowie – uważaj na zbyt aktywny tryb życia – czasami warto zwolnić. Grozi ci przemęczenie.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Miłość – Byki mające już swoją miłość nie muszą obawiać się o swój związek. Single natomiast powinny przełamać nieśmiałość i samemu przejąć inicjatywę – obok może być ktoś, kto bardzo na to czeka.

Praca – w tym miesiącu czekają cię propozycje wielu projektów – ale nie angażuj się we wszystkie.

Zdrowie – ten okres jest dla ciebie szczególnie trudny – zadbaj o swoje zdrowie. Profilaktyka w postaci zdrowego żywienia i witamin nie zaszkodzi.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Miłość – masz w zasięgu bratnią duszę, nie zraź jej! Jeśli zaś jesteś w związku, podsyć wasze uczucia – doskonale wiesz jak to zrobić!

Praca – nie daj się wciągnąć w zbyt wiele zadań na raz – skup się na jednym, a wyjdzie doskonale. Szczególnie, że czekają cię zupełnie nowe wyzwania – przygotuj się do nich mentalnie.

Zdrowie – nie rezygnuj z ruchu, a wszystko powinno być dobrze. Jogging na pewno sprawi ci wiele przyjemności.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Miłość – nie bądź zbyt podejrzliwy – możesz odstraszyć potencjalnego partnera. Musisz zaufać innym. W twój związek mogła wkraść się rutyna – daj swojej romantycznej naturze ujście i zaplanuj coś wyjątkowego!

Praca – postaraj się wykazać w pracy – możesz na tym zyskać! Czasami warto jest wyjść przed szereg.

Zdrowie – uważaj na drobne infekcje. W twoim przypadku nastrój ściśle wiąże się ze zdrowiem – nie denerwuj się drobiazgami.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Miłość – Lwy kochają podrywać – jednak uważaj w kim lokujesz swoje uczucia. Czasami pierwsze zauroczenie bywa mylne. Lwy w związkach powinny popracować nad komunikacją – czy na pewno słuchasz swojego partnera?

Praca – ten miesiąc powinien być dla ciebie spokojny. Jednak nie daj się rutynie i sam poszukaj nowych ścieżek ujścia dla twojej ogromnej energii.

Zdrowie – w sprawach zdrowotnych nie zdawaj się tylko na siebie! Czasami naprawdę warto udać się do lekarza. Unikaj hucznych imprez, wycisz się.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Miłość – czasami nie warto otaczać się taką twardą skorupą – nie czekaj na rycerza w lśniącej zbroi, pozwól się do siebie zbliżyć innym. Panny w związkach powinny zastanowić się, czy ostatnio nie stawiały partnerowi zbyt wysokiej poprzeczki.

Praca – jeśli odpowiednio to rozegrasz – w twoim zasięgu może być spora podwyżka. Musisz tylko zadbać o dobre stosunki z przełożonym.

Zdrowie – jeśli jesteś na diecie, upewnij się, że jest dla ciebie zdrowa. Opanuj nerwowość – to ona może powodować wiele dolegliwości.

Waga (23 września – 22 października)

Miłość – uważaj na przelotne romanse – mogą nie wyjść ci na dobre. Wagi w związku powinny zastanowić się, czy ich poczucie niezależności nie rani ich partnera. Czasami naprawdę warto zrobić coś razem – także szalonego.

Praca – w twoim zawodowym otoczeniu mogą znaleźć się osoby, które będą chciały wybić się na twojej pracy. Pomagaj innym, ale nie zapominaj o sobie.

Zdrowie – pamiętaj o równowadze. Ogranicz niezdrowe jedzenie, szanuj swój organizm i nie przeciążaj go. Zacznij uprawiać sport.

Zdjęcia: Adobe Stock.