Kategorie

hanna lis zaliczyła wpadkę

I wtedy wchodzi ona! Cała w… cekinach, czyli kontrowersyjny look Hani Lis

Czy po przekroczeniu pewnego wieku wypada już nosić wszystko? To pytanie często ciśnie nam się na usta, kiedy widzimy szalone stylizacje dojrzałych gwiazd. Wczoraj do ich grona dołączyła Hanna Lis. Sprawdźcie, czym nas zszokowała!

Wczoraj w Warszawie grono celebrytek balowało na corocznej gali Doskonałość Twojego Stylu, w ramach której nagradzano najlepsze kosmetyki. Nie zabrakło stylowych gwiazd, wśród których wyróżniała się Magdalena Cielecka i Agnieszka Włodarczyk, jak i ubraniowych pomyłek w wykonaniu Moniki Olejnik czy Romy Gąsiorowskiej. Jednak najwięcej uwagi przykuła Hania Lis, której stylizacja, pomimo braku dekoltu czy długości mini, wydawała się dość odważna. A wszystko za sprawą cekinów, a właściwie tysięcy cekinów!

Hanna Lis w cekinach od stóp do głów

Dziennikarka i celebrytka od jakiegoś czasu próbuje bawić się modą, choć nie zawsze wychodzi jej to dobrze. Na galę magazynu Twój Styl Hanna Lis postanowiła przyjść w srebrnej cekinowej sukience, która, niestety, nie dodała jej szyku. Luźny fason i niekorzystna długość rękawów dodały celebrytce lat! Jakby tego było mało, cekiny gościły również na dodatkach. Błyszcząca długa kopertówka nie wydaje się być w dobrym guście. Jednak hitem wieczoru okazały się cekinowe marszczone skarpetki, które Hanna Lis dobrała do czarnych szpilek. Czy w wieku 47 lat wypada pokazywać się w tak ekstrawaganckiej stylizacji? Mamy co do tego wątpliwości. Co więcej, uważamy, że z takiego kiczowatego zestawu zrezygnowałaby nawet nastolatka.

Jak uniknąć takiej wpadki?

Dobrze wiemy, że w tym sezonie wypada błyszczeć w sensie dosłownym. Cekinowe sukienki, błyszcząca biżuteria, dodatki z cyrkoniami – blask jest bardzo pożądany. Zresztą, temu trendowi sprzyja pora roku, a zbliżające się święta, sylwester i studniówki są doskonałą okazją, aby skusić się na połyskliwą kreację. Pamiętajcie jednak, że co za dużo, to niezdrowo i nie podążajcie drogą Hani Lis. Cekinowa sukienka zestawiona z eleganckim jednolitym płaszczem i stonowane matowe akcesoria w zupełności wystarczą. Uważajcie też na fasony oversize – błyszczące materiały pogrubiają i potrafią zepsuć nawet najbardziej zgrabną sylwetkę, co udowodniła stylizacja dziennikarki.

Najmodniejsze cekinowe sukienki:

Fot.: Eastnews, Instagram @hanna_lis

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.