Kategorie

Idealny towarzysz nocy – piżama

Nie przepadasz za porannym wstawaniem a jesień sprawia, że przykładasz coraz mniejsza uwagę do tego co masz na sobie? Głowa do góry Przygotowaliśmy nasz ulubiony produkt dnia – piżamy, które kupisz już od 49 złotych, w których będziesz chciała spędzić cały dzień!

W typowy deszczowy jesienny dzień, jedyne o czym marzymy to wieczór z dobrym filmem i kubkiem gorącej czekolady. Chłód i deszcz dodatkowo wprawiają nas w nastrój nostalgii i przez co, niestety, przykładamy coraz mniejszą wagę do tego co ubieramy, bo najważniejsze jest aby było nam ciepło. Dlatego też sezon łóżkowego leniwca uważamy za otwarty! Przed nami długie wieczory z książką w łóżku oraz rozkoszne weekendowe poranki. Na tak wyjątkowe aktywności niezbędne są skarpety, mięciutkie kapcie i przede wszystkim ciepłe piżamy do których mamy ogromną słabość.


Na szczęście w domu nie musimy kombinować nad stylizacjami i wyglądać perfekcyjnie, bo tutaj to my ustalamy reguły gry. Jak tyko przekraczamy jego próg, zdejmujemy niewygodne ubrania, ściągamy makijaż z twarzy i oddajmy się relaksowi. I tutaj pojawia się ALE. Otóż, jeśli do pracy staramy się prezentować jak najlepiej, dlaczego nie zachowamy tego samego… stylowego ubraniowego poziomu w mieszkaniu? Wychodzimy naprzeciw Waszym dylematom, dlatego dziś przygotowaliśmy mięciutkie i przytulne piżamki na dobry sen. I uwaga to nie będą to długie koszule nocne przypominające te z szaf naszych babć. O nie! Te, które dla Was znaleźliśmy z pewnością skradną Wasze serca. Jeśli jesteście zwolenniczkami komfortu i wygody, zakochacie się w miękkich i bawełnianych kompletach wzbogaconych dodatkowymi zdobieniami. Dzięki nim poczujesz się o wiele lepiej zarówno w domowej przestrzeni – we własnej sypialni jak i podczas wyjazdów.

Fot.: Shutterstock, Instagram