Kategorie

  • Allani
  • /
  • W stylu gwiazdy
  • /
  • Infantylna stylizacja Klaudii Halejcio: albo ją pokochacie, albo znienawidzicie!

Infantylna stylizacja Klaudii Halejcio: albo ją pokochacie, albo znienawidzicie!

Klaudia Halejcio jest jedną z tych gwiazd, które niestety nie mają szczęścia do stylizacji. Za duża koszula, bezkształtny sweter… albo tę stylizację pokochacie, albo znienawidzicie. Naszym zdaniem 27-latka po prostu robi sobie krzywdę. Zresztą same zobaczcie i oceńcie!

Gwiazda Pierwszej miłości wczoraj pojawiła się na prezentacji marki modowej Fash, która dopiero co zadebiutowała na rynku. Na premierze pojawiło się wiele znanych nazwisk zainteresowanych kolekcją inspirowaną Atomówkami i lalkami. Ubrania zdobione wizerunkami superbohaterów pojawiają się i znikają z polskiego rynku, jednak wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem wśród naszych rodzimych gwiazd, które zafascynowane stylem pop na eventy tworzą kolorowe stylizacje…

Klaudia Halejcio – co poszło nie tak?

Klaudia  ma świetną figurę, którą chętnie eksponuje. Na wczorajszej imprezie pojawiła się w dość wyrazistej stylizacji. Aktorka zdecydowała się na efektowne różowe kozaki za kolano. O tym elemencie wspominamy w pierwszej kolejności, gdyż był to zdecydowanie najważniejszy punkt zestawu. Musimy jednogłośnie przyznać, że to był dość odważny krok, gdyż  gwiazdy, decydując się na muszkieterki, zazwyczaj wybierają stonowane odcienie, jak czernie czy brązy. Halejcio zdecydowała się jednak przełamać ten trend i trochę poeksperymentować.

Naszym zdaniem coś w tej stylizacji nie zagrało i sami nie wiemy, czy to za duża biała koszula, która nie mieściła się pod zbyt obcisłym, bezkształtnym sweterkiem, czy też tuniką z napisem Barbie…Według nas ta stylizacja jest po prostu słaba! Ovesizowa góra w duecie z muszkieterami wyglądają fenomenalnie! Niestety w takich połączeniach warto zwracać uwagę na kształt bluzy, która w żadnym wypadku nie powinna się zwężać ku dołowi. Model topu jaki miała na sobie gwiazda, był zakończony ściągaczem, a jak widać na zdjęciach, bardzo niekorzystnie układał się na sylwetce aktorki. Co prawda Klaudia nie wygląda fatalnie, zdarzały jej się o wiele gorsze looki, niemniej musimy dać jej żółtą kartkę: w tej stylizacji po prostu nic ze sobą nie współgra, a aktorka prezentuje się infantylnie….

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.