Kategorie

  • Allani
  • /
  • Hot trend
  • /
  • Internauci oszaleli na punkcie tej sukienki! Jest idealna na Sylwestra!
sukienka na sylwestra

Internauci oszaleli na punkcie tej sukienki! Jest idealna na Sylwestra!

W tej sukience z pewnością będziesz chciała pójść na sylwestra i przetańczyć niejedną noc. Wygląda, jakby wyszła prosto spod ręki projektanta i sprawia, że możesz wyglądać w niej niczym gwiazda! Ta sukienka to hit, bo zagwarantuje Ci, że będziesz wyglądać niebanalnie!

Zacznijmy od tego, że sylwester rządzi się własnymi prawami, dlatego na odlotową imprezę nie kupuj zwykłej, uniwersalnej sukienki. Zachęcamy Was do srebrnego szaleństwa! Chyba nie ma lepszej okazji by zabłysnąć w towarzystwie i postawić na sukienkę z przytupem. Zapomnij o nudzie, bo w końcu to jedyny czas, kiedy możesz tak naprawdę zaszaleć. Zobacz model, który pokochały internautki i ulegnij srebrnemu szaleństwu!

Wybierasz się na imprezę? Postaw na srebrzystą sukienkę

Nie wyobrażamy sobie wieczornych imprez bez żadnego połysku. Największy przepych jest dozwolony w porze poświątecznych szaleństw i karnawałowego sezonu, czyli na szalonych balach i imprezach do samego rana.  Kobiety pokochały srebrzyste sukienki, gdyż dają efekt WOW, a i łatwiej jest się ustrzec przed modową wpadką. Niedawno tego typu kreacja pojawiła się na stronie znanego domu mody Yves Saint Laurent, jednak zniknęła tak szybko, jak się pojawiła. Model sukienki, który zwrócił uwagę fashionistek, choć kosztował ponad 3 tysiące funtów, od razu się wyprzedał.

Internautki, które zakochały się w modelu od luksusowego domu mody, nie zniechęciły się i zaczęły poszukiwania tańszego odpowiednika. Misja się powiodła, jak się okazało całkiem atrakcyjną ofertę miał brytyjski sklep internetowy – Vera. Cena sukienki to 250 zł i jest bardzo podobna do droższego modelu. Po pierwsze, wykonana jest ze srebrzystym połyskiem, posiada asymetryczny dekolt oraz bardzo korzystną długość mini, dzięki której można optycznie wydłużyć nogi. Nie martwicie się, bo w popularnych polskich sieciówkach również znajdziecie ciekawe odpowiedniki, które zrobią wrażenie na każdym.

Srebrna mini to prawdziwy przebój sezonu. Skuś się na modele, które dla Ciebie znaleźliśmy!

Fot.: Instagram, net-a porter

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.