Kategorie

rozowa sylizacja ivanki trump

Ivanka Trump w ogniu krytyki, a wszystko przez jej stylizację

Córka obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, słynie z doskonałego wyczucia mody i nienagannych stylizacji. Tym razem bierzemy pod lupę jej stylizację z oficjalnej wizyty w Japonii. Coś poszło bardzo nie tak. Sprawdźcie, o co chodzi!

Ivanka to spadkobierczyni imperium Trumpa, a także jego oczko w głowie i, jak się okazuje, prawa ręka w politycznej karierze. W czwartek pojawiła w Tokio by wziąć udział w zgromadzeniu Światowego Kongresu Kobiet. Starając się zrobić jak najlepsze wrażenie, jak zawsze postawiła na szyk i elegancję, jednak popełniła pewne faux-pas, nie wykazując się zbytnio profesjonalizmem…

Ivanka w za krótkiej stylizacji

W prasie i na portalach internetowych przez całą kampanię prezydencką Donalda Trumpa można było czytać nieustanne zachwyty nad nienagannym stylem Ivanki. Tym razem jednak Ivaka popełniła dość poważny błąd, choć z pewnością jej intencje były dobre. „Pierwsza córka”, jak żartobliwie nazywają ją Amerykanie, na spotkanie z premierem Japonii, Shino Abe, postawiła na przepiękny kostium domu mody MiuMiu.

Komplet, jaki włożyła na jedno ze spotkań, zainspirowany był różową garsonką, jaką miała na sobie Jackie Kennedy. Jednokolorowy zestaw, zainspirowany latami 60-tymi, a do tego proste akcesoria niewątpliwe stanowią klucz do sukcesu. Ten strój jednak został włożony w nieodpowiednim miejscu i czasie. Przepiękna monochromatyczna stylizacja od MiuMiu składała się z marynarki zdobionej perłami oraz… BARDZO krótkiej spódniczki w odcieniu pudrowego różu.

Wszyscy zamiast skupić się na przemówieniu Ivanki (które było szeroko komentowane w prasie i zaliczone jako jedno z lepszych), skupili się na jej walorach fizycznych. Tą stylizacją Ivanka wprawiła w zakłopotanie Japończyków! Różowa garsonka była tak krótka, że Ivanka musiała być bardzo ostrożna by nie odsłonić zbyt wiele. W Internecie aż roi się od negatywnych komentarzy, a poziom wzburzenia, w szczególności wśród mieszkańców Japonii, wciąż przybiera na sile.

A jak Wam podoba się stylizacja Ivanki? Była odpowiednia do rangi wydarzenia?

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.