Kategorie

Jamie King

Kontrowersyjne losy aktorki Jamie King

Poznaj szokującą historię Jamie King aktorki i modelki, która mimo trudnej przeszłości osiągneła spektakularny sukces.

Jamie King, modelka i aktorka, karierę rozpoczęła w wieku 14 lat. Wstąpiła wtedy do szkoły modelingu Studios Nancy Bounds, gdzie dostrzegł ją agent modelek, który zaprosił ją do stolicy amerykańskiej mody – Nowego Jorku. Okres jej pobytu w tym mieście był zarazem najpiękniejszym jak i najtragiczniejszym okresem w jej życiu.

Jamie weszła w świat profesjonalnego modelingu i to od razu do najwyższej ligi. Gościła na wybiegach takich projektantów jak Chanel i Christian Dior, a jej twarz pojawiała się w prestiżowych magazynach – Vogue, Glamour i wielu innych. Niestety w tym okresie wpadła w złe towarzystwo w którym alkohol i narkotyki dyktowały bieg dnia. Jamie zakochała się nieszczęśliwie w uzależnionym chłopaku, który umarł z przedawkowania. Koniec ich związku był tragiczny, jednak dla niej okazał się otrzeźwieniem i początkiem nowego życia. Jamie rozpoczeła karierę aktorską, w której jak na ironię, największe uznanie i popularność przyniósł jej film … Sin City – Miasto Grzechu.

Poznaj styl Jamie King

Jamie uwielbia proste, casualowe zestawy, które przełamuje wyrazistymi dodatkami. Jeśli chcesz ubrać się w jej stylu, to powinnaś mieć w swojej szafie piękne, lakierowane szpilki w szpic oraz maxi biżuterię która przyciąga wzrok! Nasze Stylistki przygotowały kilka stylizacji, które zainspirują Cię do stworzenia looku w stylu Jamie King.

Jamie King

Jamie King

Jamie King

Nasze typy w stylu Jamie King

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.