Kategorie

Aniołki VS - przygotowania

Jak Aniołki przygotowują się do wielkiego pokazu VS

Najpiękniejsze kobiety, najdroższa bielizna i wielkie gwiazdy muzyki – zbliża się pokaz Victoria’s Secret! Tym razem Aniołki po raz pierwszy wylądują w Paryżu. Zobacz, jak przygotowują się do wielkiego dnia, by być w jak najlepszej formie w trakcie pokazu.

Już 5 grudnia na kanale CBS zostanie wyemitowana oficjalna transmisja z pokazu Victoria’s Secret w Paryżu! Seksowną bieliznę zaprezentują w tym roku m.in. Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Josephine Skriver, Martha Hunt, Sara Sampaio i wiele innych zjawiskowych dziewczyn. Swój debiut zaliczy Gigi Hadid oraz jej siostra, Bella, która będzie miała okazję iść w pokazie w takt muzyki swojego chłopaka z The Weeknd! Sceną zawładnie także śpiew ekscentrycznej Lady Gagi i uroczego Bruno Marsa.

Aniołki lecą do Paryża!

Na wybiegu będzie z pewnością gorąco – producenci co roku zaskakują nas oryginalnymi kostiumami, bajeczną scenografią, niezwykłym podkładem muzycznym i masą efektów specjalnych, które sprawiają, że udział w pokazie Victoria’s Secret to marzenie każdej kobiety! W tym roku show będzie podzielone na sześć bloków, każdy o innej tematyce, a szczegóły poznacie już 5 grudnia! Na wybiegu zobaczymy zarówno bardzo romantyczne i delikatne sylwetki, jak i drapieżne, niezwykle seksowne, inspirowane stylem gotyckim.

Przygotowania do pokazu Victoria’s Secret

Poza licznymi przymiarkami i próbami generalnymi, dla Aniołków najważniejszym aspektem przygotowań do pokazu jest dbanie o figurę, która musi prezentować się perfekcyjnie! Na szczytową formę na czas pokazu modelki pracują okrągły rok, zwiększając intensywność treningów na kilka miesięcy przed wielkim dniem. Każdy Aniołek ma do dyspozycji swojego trenera personalnego a także dietetyka, którzy pomagają im utrzymać najwyższą formę. Wśród codziennych ćwiczeń znajdują się m.in. ćwiczenia siłowe, które pięknie rzeźbią mięśnie modelek, boks, pilates i joga. Niektóre Aniołki uczęszczają również na lekcje baletu, jak np. Candice Swanepoel, chętnie też ćwiczą na własną rękę, np. biegając na świeżym powietrzu.

Fot.: Eastnews

 

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!