Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Jak dwie krople wody? O ich córkach robi się coraz głośniej!

Jak dwie krople wody? O ich córkach robi się coraz głośniej!

Podobno jabłko spada niedaleko od jabłoni, jednak czy tak samo jest w rzeczywistości? Zobaczcie córki znanych gwiazd, o których robi się coraz głośniej!

Mają podobne rysy twarzy i podobną mimikę co ich mamy, które dumnie pokazują się z nimi na branżowych imprezach, salonach czy eventach. Dziś przedstawiamy wyłącznie prawdziwe debiutantki, które nie robią jeszcze wielkich karier, nie odbyły swojego pierwszego fashion show i nie zagrały jeszcze w żadnym filmie. Czy te pociechy wyglądają jak kopie swoich mam?

Ava Phillippe – cała mama

Przedwczoraj zdobywczyni Oscara i ulubienica publiczności – Reese Witherspoon, na rozdanie nagród Emmy przyszła z córką. Gdy stanęły obok siebie na ściance nie było wątpliwości, że Ava jest jej córką, bo podobieństwo jest uderzające! Reese ma bardzo charakterystyczne rysy twarzy, choć skończyła już 40 lat ,wciąż może pochwalić się urodą nastolatki. Gdy wraz z 18-letnią córką pozują razem do zdjęć, wyglądają jak siostry bliźniaczki!

Happy 4th y’all! #GoldenHour @avaphillippe ❤️❤️??

Post udostępniony przez Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Ava jest owocem małżeństwa Reese z jej pierwszym mężem – Ryanem Philippe, z którym ma również syna Deacona. Chociaż rodzeństwo jest idealną kopią swoich rodziców, to jednak my z całą stanowczością stwierdzamy, że obydwoje odziedziczyli urodę po znanej mamie.

Lila Grace Hack

Kate Moss chyba nikomu nie musimy przedstawiać. Słynna topmodelka i swojego czasu najgłośniejsza imprezowiczka też doczekała się w swoim bogatym życiu potomstwa z Jeffersonem Hackiem (współzałożycielem wydawnictwa, które wydaje najpopularniejsze magazyny, takie jak Dazed oraz AnOther). Córka najbardziej znanej „IT gil”, choć ma tylko 14-lat, już podąża w ślady swojej matki. Niedawno wystąpiła w kampanii promującej The Braid Bar – firmy specjalizującej się w zaplataniu misternych warkoczyków. To nie wszystko! Lila i jej mama, Kate, pojawiły się razem na okładce Vogue Italia, podobno Moss już zarekrutowała córkę do swojej agencji modelek.

Najsłynniejsza modelka świata, na trwający obecnie London Fashion Week pojawiła się wraz ze swoją córką. To właśnie one cieszyły się największą uwagą fotoreporterów. Nic w tym dziwnego, córka jak i mama rzadko pokazują się publicznie razem. Fani zachwycają się urodą dziewczynki i niezwykłym podobieństwem do Kate. Czy Lila Grace ma szansę na ogromną karierę, porównywalną do sukcesu matki?

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.