Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Jak gwiazdy świętowały Nowy Rok?
Jak gwiazdy świętowały sylwestra

Jak gwiazdy świętowały Nowy Rok?

Rok 2017 już się rozpoczął! Za nami huczny sylwester i zabawa do białego rana. Zobacz, jak gwiazdy spędziły tę noc!

Nocne szaleństwo dobiegło końca, gwiazdy pożegnały stary rok i powitały nowy. Jedni świętowali w otoczeniu najbliższych, inni postanowili wyjechać na wakacje, a co niektórzy w tym wyjątkowym dniu pracowali. Polskie i zagraniczne gwiazdy z nową energią rozpoczynają rok 2017!

Anna i Robert Lewandowscy

https://www.instagram.com/p/BOsdhq7j8u7/?taken-by=annalewandowskahpba

Piłkarz Robert Lewandowski wraz z żoną Anią postanowił odpocząć po zamieszaniu, które spowodowała ciąża gwiazdy. Para wyjechała na wakacje do ciepłego, słonecznego Dubaju. Małżeństwo trenuje, ale również nie zapomina o odpoczynku. Ten rok z pewnością należał do Lewandowskich! W 2017 będzie o nich głośno za sprawą nowego członka rodziny. Wakacje to wspaniały pomysł na regenerację i celebrację niesamowitych chwil. Piasek, plaża i wysoka temperatura to idealny początek 2017 roku!

Marcelina Zawadzka

https://www.instagram.com/p/BOuu0vkBe9O/?taken-by=marcelina_zawadzka

Była Miss Polski, Marcelina Zawadzka, stała się gwiazdą Telewizji Polskiej, a dokładnie programu drugiego. Już nie tylko prowadzi program śniadaniowy, ale również wielkie gale. W tym roku Marcelina Zawadzka pracowała w sylwestrową noc. Była jedną z współprowadzących noworoczny koncert w Zakopanem. Gwiazda zachwyciła wszystkich swoimi kreacjami i energią!

Dawid Woliński

https://www.instagram.com/p/BOtzQKil7Du/?taken-by=dawid_wolinski
Projektant i juror programu „Top Model”, Dawid Woliński, świętował Nowy Rok w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w słonecznym Miami. Polski kreator mody ten wyjątkowy wieczór celebrował ze swoją przyjaciółką Joanną Krupą. Wspólnie bawili się do białego rana w jednym z modnych klubów na wschodnim wybrzeżu.

Agnieszka Woźniak-Starak

https://www.instagram.com/p/BOsiQ2KDKCb/?taken-by=pwsas

Dziennikarka TVN, Agnieszka Woźniak-Starak, po raz pierwszy spędziła sylwestra jako żona Piotra.  Zdjęcia na Instagramie zaskoczyły wszystkich! Agnieszka i Piotr ten wyjątkowy wieczór świętowali nie w ciepłych krajach jak większość gwiazd, ale w polskich górach i w strojach ludowych. W Zakopanem nie zabrakło najbliższych przyjaciół i rodziny pary, pojawił się m.in. Nergal i Julia Starak. Góralska muzyka, suto zastawiony stół i dobra zabawa, tak wyglądało powitanie Nowego Roku według Agnieszki i Piotra!

Cindy Crawford

https://www.instagram.com/p/BOtFvt0Dep0/?taken-by=cindycrawford&hl=pl

Top modelka Cindy Crawford postanowiła przywitać Nowy Rok w kameralnym gronie z najbliższymi. Gwiazda wyjechała wraz mężem i dziećmi do swojej wilii w St.Barth. Odpoczynek na Wyspach Karaibskich przyda się szczególnie córce gwiazdy, ponieważ Kaia w 2016 roku dużo pracowała. Odniosła spektakularny sukces, podbiła świat mody. Jaka matka, taka córka!

Bella Hadid

https://www.instagram.com/p/BOuvIGFBm75/?tagged=bellahadid

Ten rok należał do Belli Hadid! 20-letnia dziewczyna została modelką roku według portalu Models.com. Wszystko wskazuje na to, że modeling dla Belli to za mało. Młodsza siostra Gigi poszła w jej ślady i zajęła się projektowaniem ubrań. Bella Nowy Rok powitała z najbliższymi przyjaciółmi w Los Angeles. Głównie były to koleżanki po fachu, czyli modelki – Kendall Jenner, Hailey Baldwin i Jordyn Woods.

Chiara Ferragni

https://www.instagram.com/p/BOs1V3Fg7sJ/?taken-by=chiaraferragni&hl=pl

Autorka modowego portalu The Blonde Salad – Chiara Ferragni koniec roku spędzała w swoim rodzinnym kraju, czyli we Włoszech. Gwiazda street style w ten wyjątkowy wieczór była ze swoim chłopakiem, raperem i producentem muzycznym. FedeZ grał koncert na świeżym powietrzu, a Chiara wraz z siostrami bawiła się za kulisami sceny. Mimo niskiej temperatury atmosfera była gorąca!

Fot.: Instagram, EastNews

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.