Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Wiemy jak gwiazdy spędzały walentynki! Kto był najbardziej romantyczny? Sprawdź!

Wiemy jak gwiazdy spędzały walentynki! Kto był najbardziej romantyczny? Sprawdź!

Czy wczorajsze walentynkowe nastroje rozpaliły Wasze zakochane serduszka, czy w ramach protestu przed komercyjnym świętem postanowiliście spędzić ten dzień zupełnie normalnie? Trudno nam dotrzeć do każdego z Was, jednak możemy pokazać, jak 14 lutego celebrowały nasze gwiazdy, które w ten dzień bardziej ochoczo dzielą się swoją prywatnością.

Serduszka, amorki i romantyczne róże opanowały wczoraj social media. Niezliczone posty o wylewnej treści pokazały, że walentynki wciąż mają się dobrze, a ich atmosfera działa magicznie. Trudno dywagować, czy jest to siła zewnętrznej presji wymagającej od nas w tym dniu więcej emocjonalnych gestów w stosunku do drugiej połówki, czy faktyczne chęci przeżycia tego dnia w odmienny, romantyczny sposób. Społeczeństwo jest podzielone, a gwiazdy? Okazuje się, że w show-bizie także walentynki nie są takim oczywistym świętem. Zobacz, kto poddał się serduszkowej inwazji, a kto podszedł do tego dnia z dozą dystansu.

Magda Gessler – z miłości do jedzenia

Walentynki nie ominęły naszej wylewnej, szczególnie na swoich kontach społecznościowych, Magdy Gessler. Restauratorka świętowała je w oczywisty dla niej sposób, czyli w pracy, zajadając się wykwintnymi daniami. Celebrytka nie zapomniała również o swoim sławnym „besos”, które wysłała do swoich fanów za pośrednictwem Instagrama. No cóż, okazuje się, że nic u Pani Magdy Gessler nie przebije miłości do jedzenia! Jakie przesłanie ma w tym dniu dla nas gwiazda TVN? Jego ukrytą treść można odnaleźć w dołączonych hashtagach: #kochać #jeść #tańczyć #valentinesday.

Ubrania w kolorze miłości: 

Olivier Janiak z Karoliną Malinowską

Czy Walentynki są odpowiednim dniem na sentymentalne podróże? Zdecydowanie tak! Właśnie w taki sposób 14 lutego postanowił uczcić Olivier Janiak, który udostępnił na swoich social mediach zdjęcie z żoną – Karoliną Malinowską, wykonane 15 lat temu. Przyznajcie, że czas zdecydowanie działa na korzyść tej pary, cementując nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również ich wciąż gorące uczucia. Olivier i Karolina są uważani za jedną z najlepiej dobranych par show-biznesu i niewątpliwie stanowią wzór udanego małżeństwa. Nie mogło się również odbyć bez miłosnych wyznań samej modelki. Celebrytka postanowiła prywatne wyznania zachować dla siebie, jednak nie odmówiła sobie miłosnego przekazu skierowanego do fanów. Zobaczcie, co napisała:

Kochajcie się po prostu i zawsze słuchajcie swojego ❤. Życzę Wam miłości dla siebie i innych. – Karolina Malinowska 

Szafirowe ubrania w stylu Karoliny Malinowskiej: 

Gorąca para show-biznesu – Julia Wieniawa i Antoni Królikowski

Młodzieńcza miłość rządzi się swoimi prawami! Jest bardziej intensywna, wylewna i spontaniczna. Próbkę takiego uczucia zaserwowała nam jedna z topowych par show-biznesu, czyli Julia Wieniawa oraz Antoni Królikowski. Były zarówno pozowane zdjęcia, na których zakochani patrzyli sobie głęboko w oczy (reklamując przy tym luksusowy zapach od Giorgio Armani), jak również romantyczna kolacja, na której zajadali się uroczymi deserami w kształcie serca. W przeżywaniu tego dnia o krok dalej poszedł Antek Królikowski, który postanowił opublikować filmik, na którym fani mogą obejrzeć prywatne momenty z życia pary, zmontowane pod hit muzyczny jego ukochanej – „Na Zawsze”.

Para zakochanych celebrytów postanowiła się również podzielić swoim miłosnym wyznaniem do drugiej połówki przed setkami tysięcy obserwatorów. Zobacz, jakimi słowami wyrazili swoją miłość:

Najważniejsze, że jesteśmy razem? – Antek Królikowski

Z Tobą mogę wszystko @antek.krolikowski ? – Julia Wieniawa

Ubrania idealne dla młodej dziewczyny: 

Zakochani Lewandowscy

Miłość nieustannie kwitnie w domu Państwa Lewandowskich. To niewątpliwie jedna z najbardziej dopasowanych par, uzupełniających się wzajemnie. Łączą ich nie tylko wspólne pasje, ale również mała Klara, która już niebawem skończy roczek. Mimo że wzięli ślub ponad 4 lata temu, ich miłość wydaje się wzmagać na sile. Para postanowiła walentynki świętować niezwykle klasycznie – ogromny bukiet czerwonych róż oraz romantyczna randka w blasku świec. A co postanowili sobie wyznać w tym dniu? Zobaczcie!

Miłość ❤ emanuje podziwem i dumą, bezpieczeństwem i zaufaniem, szacunkiem i życzliwością. Mój przyjaciel ?❤ – Ania Lewandowska

Happy Valentines Day – for my inspiration, my motivator, and the love of my life! ❤ – Robert Lewandowski

Sukienki w stylu Ani Lewandowskiej: 

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.