Kategorie

Małgorzata Rozenke Majdan

Jak gwiazdy wspierały WOŚP?

Niedziela minęła nam pod znakiem czerwonych serduszek, będących już od 26 lat znakiem rozpoznawczym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Polacy jak co roku tłumnie dołączyli do akcji, sprawiając, że puszki fundacji w zawrotnym tempie napełniły się po brzegi. Szczytny cel, jakim jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”, postanowiły wesprzeć również gwiazdy! Zobacz, kto w tym roku „grał dla orkiestry”. 

Szczodra Kinga Rusin

Jedni brylowali w sztabie WOŚP w otoczeniu kamer, inni postanowili wesprzeć akcję z dala od sztabu Jurka Owsiaka. Tak właśnie spory datek przekazała gwiazda TVN – Kinga Rusin. Oczywiście sprawa nie była aż tak anonimowa, ponieważ całą akcję uchwycili oczywiście wnikliwi paparazzi. Gwiazda wykazała się szczodrością i wsparła fundację kwotą 1000 zł, która ledwo zmieściła się w otwór puszki. To nie był jednak jedyny datek celebrytki – Kinga Rusin, w imieniu swojej firmy kosmetycznej Pat&Rub, przelała na konto fundacji 10 tys. Przyznajcie, że dziennikarkę śmiało można zaliczyć do darczyńców z hojnym sercem.

 Pomocna rodzina Rozenek-Majdan

Nasza polska „para Beckhamów”, czyli Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan, nigdy nie ukrywali, że mocno wspierają działalność Fundacji, dlatego nie mogło ich oczywiście zabraknąć w sztabie Jurka Owsiaka. Towarzyszyli im synowie Goni, Tadzio i Staś, którzy ze sporym zapałem zaangażowali się w akcję zbierania pieniędzy dla noworodków. Cała rodzina dzielnie dzierżyła puszkę i zachęcała Polaków do oddawania datków. Oprócz swojej obecności w studiu, rodzina przekazała również na aukcję internetową dwie wyjątkowe rzeczy – piłkę z podpisami reprezentacji Polski oraz Co-drive (jazdę w fotelu pilota) driftową Toyotą GT86 Kuby Przygońskiego.

Dorota Gardias w sztabie WOŚP

Jaka aura panowała w studiu Jurka Owsiaka? Zadbała o nią Dorota Gardias, która rozpromieniona przechadzała się w tłumie osób wspierających akcję. Uśmiechem i rozmową zachęcała darczyńców do szczodrych datków. Jak w tym dniu prezentowała się pogodynka? Celebrytka zdecydowała się na transparentną sukienkę w pięknym kolorze butelkowej zieleni oraz kozaki za kolano. Nie zabrakło również serduszka WOŚP-u, które gościło u każdej osoby wspierającej akcje.

24-godzinny stream Youtuberów

Nie tylko osobowości telewizyjne dołączyły do tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym dniu pomóc postanowili również Youtuberzy, którzy zjednoczyli wspólne moce oraz zasięgi i na całą dobę zaprosili swoich obserwatorów do śledzenia ich poczynań na żywo. Akcji przyświecało hasło „Im dłużej oglądasz, tym więcej pomagasz!”, co oznaczało, że im dłużej oglądamy transmisję, tym więcej pieniędzy zostanie przekazane na konto fundacji. Co myślicie o takiej nietypowej zbiórce pieniędzy? My jesteśmy na TAK!

Szafiarki dla WOŚP

Jak WOŚP wspierały nasze czołowe influencerki – Maffashion oraz Jessica Mercedes? Każda celebrowała ten dzień na swój sposób – Julia obklejona serduszkami w tłumie przed Pałacem Kultury zachęcała ludzi do wsparcia fundacji, Jemerced natomiast pokonana przez chorobę, wspierała Owsiaka za pośrednictwem swoich social mediów. Oprócz tego każda z dziewczyn przeznaczyła jedną rzecz na aukcję internetową, z których cały dochód zostanie przeznaczony dla noworodków. Licytacje wciąż trwają, dlatego jeśli chcecie wesprzeć WOŚP, to zapraszamy na aukcje szafiarek. Jest to np. jedyna i niepowtarzalna okazja, żeby na koszt Jessiki Mercedes spędzić weekend na Islandii lub „wejść w buty” z autografem Maffashion.

Fot.: Instagram, EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.