Kategorie

małgorzata foremniak w spodniach w panterkę

Jak nie nosić spodni w panterkę?

Panterka była w zeszłym sezonie hitem, choć i dziś niektórzy decydują się na ten mocno kontrowersyjny wzór. Zobaczcie, jaka znana polska gwiazda pokazała się w tym princie – oj, chyba przed wyjściem nie poradziła się stylisty!

Wrzesień to czas, kiedy kończą się telewizyjne wakacje, a na ekrany wracają stare seriale, jak i pojawiają się nowe. Dlatego końcówka wakacji aż roi się od prezentacji nowych ramówek czy konferencji prasowych. Ostatnia taka miała miejsce w Warszawie, gdzie plejada polskich gwiazda prezentowała nowych serial „W rytmie serca” aspirujący do jesiennego hitu Polsatu. Prócz Barbary Kurdej-Szatan czy Mateusza Damięckiego, na konferencji pojawiła się Małgorzata Foremniak, która przyciągała wzrok za sprawą swojej nietypowej stylizacji. Niestety, aktorka słów zachwytu raczej nie usłyszała.

Spodnie w panterkę według Małgorzaty Foremniak

Małgorzata Foremniak zazwyczaj słynie z kobiecych i wyważonych stylizacji, jednak tym razem coś poszło nie tak. Gwiazda zdecydowała się na nietypowy zestaw (być może wybierała ubrania z szafy po ciemku) i połączyła koszulę w pasy, wzorzysty krawat, dwurzędową marynarkę oraz szerokie spodnie w panterkę. Nie musicie wyobrażać sobie tego zestawu, wystarczy, że zerkniecie na poniższe zdjęcia 😉

Cóż, spodnie w panterkę są ogólnie ryzykownym wyborem i należy je nosić z dużą ostrożnością. W przypadku Małgosi, nie dość, że nie pasowały do jej sylwetki, to kompletnie zepsuły udaną poniekąd górę. Marynarka z koszulą byłaby świetnym zestawem, gdyby aktorka zdecydowała się włożyć ciemne cygaretki. Niestety, gwiazda chciały chyba zabłysnąć i pokazać, że lubi odważne stylizacje. Nie idźcie za jej przykładem!

Jak nosić spodnie w panterkę?


Jeśli koniecznie chcesz włożyć spodnie ze zwierzęcym printem, postaraj się, aby pozostałe ubrania były neutralne i stonowane. Cętkowany dół i jednolita ciemna góra ma szansę się obronić, jednak taką stylizację polecamy miłośniczkom awangardy i prawdziwym fashionistkom.

Fot.: ONS