Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Jak odmienić stylizację w 10 sekund? Sprawdź sposób Pauliny Krupińskiej
Paulina Krupińska

Jak odmienić stylizację w 10 sekund? Sprawdź sposób Pauliny Krupińskiej

Życie polskiej celebytki nie jest łatwe! Mnogość imprez branżowych, na których trzeba się pojawić, czasami zmusza do zawrotnego tempa życia, w którym nie ma czasu na całkowite zmiany stylizacji. Co wtedy? Zobacz, jak poradziła sobie z tym Paulina Krupińska.

W show-biznesie panuje niepisana zasada, że pojawienie się w tej samej stylizacji na kilku imprezach to prawdziwe faux pas, szczególnie jeśli spotkania odbywają się w ten sam dzień! Realia życia gwiazdy są jednak czasami bezlitosne i celebryci muszą w zawrotnym tempie zmieniać swoje lokalizacje, tak, aby zdążyć na wszystkie branżowe ścianki, na których obiecały się pojawić. Co wtedy? Paulina Krupińska znalazła na takie sytuacje sprytne rozwiązanie.

Niewymuszona elegancja

Oczywiście nie tylko gwiazdy muszą mierzyć się z dylematem szybkiej zmiany stylizacji! Wystarczy pomyśleć o typowym dniu każdego z nas. Jak często zdarza się u Ciebie, że po pracy musisz szybko pobiec na siłownię, a po niej jeszcze spotkać się ze swoją miłością na romantycznej kolacji? Scenariuszy może być wiele, a na każde z nich przyda się rozwiązanie zastosowane przez nasza byłą Miss Polonia. Cały modowy trik tkwi w zastosowaniu bazowych ubrań, które jak kameleon mogą szybko odmienić swój charakter. Modelka postawiła na błękitny, pudełkowy płaszczyk, szare rurki oraz gładkie botki za kostkę. Aby podkreślić uroczysty charakter urodzin sklepu z zabawkami SMYK, Krupińska założyła dziewczęcą koszulę z wiązaniem pod szyją. Prosto, ale efektownie!

Casualowy luz

Zaraz po urodzinach SMYKA, modelka brylowała na imprezie sportowej marki odzieżowej Colmar. Całkowicie inny charakter imprezy zmusił ją do odmienienia wcześniejszej stylizacji. Gwiazdy i celebrytki musiały zrezygnować z wytwornych kreacji na poczet sportowego luzu. Jak poradziła sobie z tym Krupińska? Białą koszulę zastąpiła T-shirtem z logo marki. Dzięki temu jej prosty błękitny płaszczyk nabrał mniej formalnego charakteru, a stylizacja wpasowała się w założenia imprezy. Ile trwał ten zabieg? Zakładamy, że zajął nie więcej niż kilka sekund! Sprytne, prawda!?

Która stylizacja Pauliny Krupińskiej z tego dnia podoba Ci się bardziej? Zagłosuj w komentarzu!

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.