Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Jak ubiera się Joanna Kurska? Bierzemy pod lupę styl żony byłego prezesa TVP

Jak ubiera się Joanna Kurska? Bierzemy pod lupę styl żony byłego prezesa TVP

O małżeństwie Kurskich jest ostatnio niezwykle głośno. Poza politycznymi i społecznymi kwestiami, uwagę przyciąga styl Joanny, która zachwyca klasą i wyczuciem trendów. Czy możemy czegoś nauczyć się od znanej dziennikarki? Na co stawia w swoich stylizacjach żona byłego prezesa TVP? O tym poniżej.

Joanna Kurska – kim jest i dlaczego warto przyjrzeć się jej stylizacjom? 

Joanna Kurska jest dziennikarką i producentką telewizyjną od lat związaną z mediami. Pracowała w rozgłośniach radiowych, takich jak Radio Eska i Super FM, a także w Telewizji Polsat, gdzie pełniła funkcję prowadzącej redakcji programu „Interwencja”. Największy rozgłos przyniósł jej jednak ślub z Jackiem Kurskim w 2018 roku. 

Od tego czasu Joanna Kurska regularnie pojawia się na salonach w towarzystwie swojego męża, a jej kreacje są szeroko komentowane w mediach. Choć dziennikarka nie eksperymentuje z modą, to jej ostrożne podejście do tworzenia stylizacji daje naprawdę spektakularne efekty. 

Joanna Kurska w eleganckiej stylizacji, którą możesz odtworzyć do pracy 

Jedna ze stylizacji Joanny Kurskiej była inspirowana outfitem samej Meghan Markle i trzeba przyznać, że dziennikarce wyszła ona bezbłędnie. Białą koszulę z lekko bufiastymi rękawami zestawiła z eleganckimi spodniami z bardzo szerokimi nogawkami i wysokim stanem. Look uzupełniła klasycznymi czarnymi szpilkami i subtelnym makijażem.

Trzy z pozoru proste elementy garderoby pozwoliły osiągnąć efekt WOW. Joanna Kurska tą stylizacją pokazała, że ceni ponadczasowe fasony, które bez większego wysiłku tworzą świetny look.

Wieczorowa stylizacja Joanny Kurskiej urzeka szykiem – dziennikarka zachwyciła nawet stylistów

joanna kurska na czerwonym dywanie

Wybranie odpowiedniej sukni na czerwony dywan jest nie lada wyzwaniem, jednak Joanna Kurska udowodniła, że nie ma z tym większego problemu. Na galę rozdania Wiktorów wybrała długą, czarną suknię odcinaną pod biustem szeroką szarfą. Krój kreacji sprawił, że sylwetka Joanny Kurskiej została optycznie wysmuklona, w czym pomógł również dekolt w kształcie litery „V”. 

Mogłoby się wydawać, że taka kreacja to nic nadzwyczajnego. Jednakże suknia Joanny Kurskiej wykonana była ze szlachetnego jedwabnego materiału, który dodawał dziennikarce blasku zwłaszcza w świetle reflektorów. 

Podsumowując, styl Joanny Kurskiej zbudowany jest głównie na ponadczasowych fasonach, z którymi nie da się popełnić modowych błędów. Dobrze skrojone spodnie, eleganckie suknie czy kobiece bluzki to coś, czego zdecydowanie nie brakuje w szafie dziennikarki i to właśnie dzięki nim zawsze prezentuje się z wyszukaną klasą. 

Szukasz więcej inspiracji? Zobacz też:

Ponadczasowe ubrania w stylu Joanny Kurskiej znajdziesz na Allani.pl:

fot: AKPA