Kategorie

Jak ubierać się po 40-stce?

Dla wielu kobiet 40 lat to pewna granica, zza której już się nie wraca. Jednak czasy się zmieniają i to jest błędne myślenie! Dziś na przykładzie polskich gwiazd po 40-stce poradzimy, jak powinny ubierać się kobiety, by godnie podkreślać swoją dojrzałość i seksapil.

Na przykładzie trzech gwiazd pokażemy Wam, jak warto się ubierać, ale oczywiście musimy znaleźć granice. W tym wieku nie wypada ubierać się jak swoja córka, ale też nie wolno upodabniać się do własnych mam. Radzimy więc znaleźć równowagę i „złoty środek”. Każda stylowa kobieta powinna podkreślić swoją kobiecość i czuć się dobrze ze swoim wiekiem. Wystarczy przestrzegać paru stylizacyjnych zasad, które podpatrzyliśmy u rodzimych gwiazd 45+.

Anna Popek

Dziennikarka rzadko pozwala sobie na eksperymenty ze stylem. I może w tym tkwi jej sekret? Gdy wybiera codzienny strój, zawsze zwraca uwagę na to, by był praktyczny, wygodny i jednocześnie z klasą. Od jakiegoś czasu dość umiejętnie łączy styl biznesowy z nutką nonszalancji. Nie ucieka od trendów, chętnie wplata je do codziennych zestawów. Co zatem powiecie na jej styl a’la bizneswoman?

 

Naturalny makijaż, dobrze dobrana fryzura, ołówkowa spódnica bądź cygaretki to idealne elementy, które wpisują się w udany look gwiazdy TVP2.  Dwa komplety, jeden w pastelach, drugi zaś stworzony za pomocą kontrastu czerń-czerwień, odjęły lat Annie Popek.

Edyta Olszówka

Nie możemy uwierzyć, ze Edyta Olszówka ma 46 lat! Jej stylizacje zawsze są wzorcowe, z pazurem, ale również skomponowane z dobrym smakiem. Minimalistyczny makijaż, dobrze dobrana fryzura, na pewno przyczyniają się do tego, że gwiazda wygląda coraz młodziej. Aktorka ma świetne pomysły na niebanalne stroje.

Edyta bawi się modą, bazując na interesujących elementach, takich jak skórzana ramoneska połączona z niebieską, koronkową sukienką. Dziewczęcy look i rockowy pazur to zgrany duet. „Kropką nad i” są wiązane sandałki tworząc tym samym przykuwający uwagę look. Nie możemy nie wspomnieć o sukience midi w kolorowe paski, w której Edyta wygląda młodzieńczo i świeżo. Brawo!

Małgorzata Kożuchowska

Aktorka nikogo nie kopiuje i sama wyznacza trendy. Bardzo rzadko zdarzają jej się stylizacje nietrafione, a każdy jej zestaw to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Jej znakiem rozpoznawczym jest niewymuszony luz z nutką elegancji. Choć niektórzy często mają jej za złe, że nie eksperymentuje z modą, to my jednak uważamy, że to cecha, która powinna zadziałać na jej korzyść. Aktorka uznaje klasyczne, eleganckie zestawy, które są jednocześnie bardzo kobiece i pozbawione zbędnych akcesoriów.

Małgosia nie zawsze stawia na szpilki – do codziennych zestawów zakłada sportowe buty i ciekawie skrojone płaszcze. Skromnie i stylowo -jesteśmy na TAK!

Fot.: Eastnews

2 komentarze

Dodaj komentarz